Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek? Szemét anyós

Mit tennétek? Szemét anyós

Figyelt kérdés

Párommal gyereket szeretnénk majd pár éven belül,de az anyósom egy utolsó mocsok aljas dög,aki a lányát kutya körülmények közt nevelte,megszégyenítette,megalázta mindenki előtt,inkább saját magának vette az értékeket,a gyerekei meg volt hogy alig ettek,egyszóval egy okádék senkiházi...Párom mégis szereti ennek ellenére,hogy milyen élete volt míg ott lakott.Na már most,ha gyerekünk lesz,én nem akarom,hogy egy ilyen nemtörődöm legalja ember foglalkozzon vele,hiába unoka,hiába köze van hozzá,mert nem nevezhető embernek,amiket művelt és ahogyan él,főleg gyerekeivel szemben..Attól félek,hogy ebből hatalmas vita és talán durvább dolog is lenne,mert mint írtam,hiába de mégis szereti az anyját a szerelmem..Ti mit tennétek?mi lenne a legjobb megoldás?emiatt félek komolyan bele vágni,a házuk egy putri,cigányul élnek szinte,nem csórók,csak ilyen az életvitele a jó édes anyósnak...

Kérlek Titeket írjatok véleményt

25/f



#gyerek #anyós #szemét anyós
2013. febr. 5. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha a barátnöd szereti az anyját, te meg igy vélekedsz róla, akkor semmi esély sincs arra, hogy tartós legyen a kapcsolatotok.


Mellesleg ha bárki - akár idegen is - igy beszélne az anyámról, akkor attól kezdve az illetövel soha az életben nem állnék szóba. Jobb, ha ezen elgondolkodsz, és vissza veszed magad.

2013. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A paroddal vallalsz gyereket, nem az anyjaval. Nem kelle latogatni, mehet o hozzatok, akkor nem kell a putrival torodni. OFF Barmilyen is, a parod anyja, nem szabad igy beszelned rola, ha egyszer o szereti.
2013. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
költözzetek el jó messzire
2013. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám engem csak lelkileg tett tönkre..aminek elég nagy következménye lett..és nem gyógyítható..na mindegy.. :)


Mivel átérzem és TUDOM, hogy milyen a párodnak ezért sajnálom picit. Viszont attól még nem tilthatod el tőle..max néha ( 2 hetente 1x ) elviszitek egy fél órára és indultuk is haza. Ebben semmi nehézség nincs. :)


Én is ugyan úgy fogom hozni a babámat hiába tett tönkre anyám..még is csak az unokája.. :)

2013. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is ilyen anyám volt, míg ki nem tagadott, tehát átérzem a dolgokat :)


Kivétel a putrizás, ugyanis az meg anyósom.

Kerek-perec megmondtam a páromnak hogy akkor jön az anyja át megnézni a gyereket amikor akar, de 5percre sem vagyok hajlandó a kicsit bevinni abba a mocsokba.

Elsőre megértette, nem is lett belőle probléma.


Ezt a pároddal kell megbeszélned.

2013. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

tényleg a pároddal kell tisztázni a dolgot.


a bátáym párjánál voltak hasonló dolgok. nagyon sok esélyt kapott az anyukája mindkettőjüktől és mindegyiknek csalódás lett a vége. aztán volt egy pont , amikor a lány is "besokallt". akkor megbeszélték, h a gyereket sosem bízzák az anyósra, nem vigyázhat rá, nem maradhatnak kettesben, mert nem elég felelősségteljes hozzá. a lányuk tudja, h ő a másik nagyi, de a kapcsolattartás kimerül annyiban, h a lánya néha átviszi hozzá az unokáját kocsival és addig látja, amíg ott vannak. a tesóm barátnője is így tartja helyesnek, mert nem szeretné, ha az anyukája bmilyen módon hatással lenne a gyerek lelki fejlődésére. de ezt csak és kizárólag akkor lehet kivitelezni, ha a te párod is akarja. különben mindhárman sérültök: te,a párod és a közös baba is

2013. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
első,második: egyet értek veletek,de ebben az esetben hidd el,ha tudnád a történteket,eseményeket te is így vélekednél...többieknek is köszönöm a választ
2013. febr. 5. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a történet a lényeg, hanem az, hogy a feleséged szereti az anyját - és ettöl kezdve minden ilyen stilusú megjegyzés öt (a feleségedet) bántja.
2013. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ilyet ilyen hangnembe/formába soha nem mondtam/mondanék neki személy szerint
2013. febr. 6. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!