Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utálom az anyósom mit tegyek?!...

Utálom az anyósom mit tegyek?!?!?!

Figyelt kérdés
A párommal már elég régóta járunk. Eleinte még szerettem is az anyósomat.. de aztán kimutatta hogy ki is ő valójában . pl ha a párom itt alszik több napja akkor betegségeket produkál stb meg azt mondja neki leszarsz... Folyton ordít!! a párom már nem fiatal 34 éves és még otthon alkik az anya parancsolgat neki!! kiveri a balhét ha már pl nem azt a zoknit veszi fel amit ő mond, 1 hónapban egyszer mos...én mosok rá takarítok főzök... nagyon fukar ez a nő.... Sajnos kinem bírom állni természetnénél fogva de nem csak én!! a rokonai, unokái sem nem rég történt hogy pl egyik unokájára vigyázott aki 3 éves és kizárta a házból mert sírt... mentünk hozzá és így vettük észre mindenbe beleszól a párom közt és köztem nincs veszekedés csak az anya telebeszéli a fejét meg bíztassa így alakul ki köztünk a konfliktus.. Teljesen lehúza anyagilag a páromat!!!!! szinte a fele fizetését és otthon sincs állandóan nálunk van, szóba került az összeköltözés is!! Külön albérletbe szeretnénk menni!! DE az anya azt találta ki hogy költözzünk oda -.- mit tegyek?!?! krélek segítsetek hogy kéne tőle megszabadulni

#család #anyós #emberi kapcsolat #összeköltözés. szerelem
2013. márc. 22. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Még nem az anyósod, hanem a párod édesanyja!
2013. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
el kell költözni jó messzire. A párod mennyire van hozzánőve az anyukához? ez nagyon fontos kérdés. Én a sógornőmet rühellem, ő hozzá van nőve a páromhoz..
2013. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

"krélek segítsetek hogy kéne tőle megszabadulni"


Mire készülsz?

Ő az anyukája ha nem tudod elfogadni akkor nincs értelem a kapcsolatnak, soha nem fog az anyukájától megszabadulni.

2013. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen de nem sokára az lesz mivel augusztusban összeházasodunk .
2013. márc. 22. 14:11
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Jó messzire kell költözni és nem hagyni a nyakatokra nőni
2013. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mivel intézetekbe adta be a páromat az anyukája mert lusta volt vele foglalkozni....:) tüdő asztmája van , nincs rá tekintettel becigizik a házba!!!!! ja és hiába 65 éves a nő jár bulizni folyton ilyen mulatóba egész nap a mulató tv csatornát nézi......... az elköltözés remélem sikerül!!! A szoros anyai kapcsolat nincs meg nála inkább az anya támaszkodik rá lehet mert nem nevelte a fiát és most jut eszébe hogy nevelni kéne?!?! szégyen egy nő!!
2013. márc. 22. 14:16
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem rossz szándékból mondom szóval ne érts félre de ha egy férfi még mindig úgy ugrál ahogy anyuci fütyül és nem mer ellent mondani(nem bántásból mondom)akkor már nem valószínű hogy meg fog változni.Egy ismerősöm is pont így volt a férfi az anyjával lakott és mindent úgy csinált ahogy ő mondta a barátnőm kérte hogy költözzenek össze de a férfi csak abba ment volna bele hogy az anyjuknál lakjanak mert "mi lenne szegénnyel egyedül" meg "anyám nem tudná elviselni ha nem ő vezethetné a háztartást" ráadásul elég sokat veszekedtek mert a anyja minden hülyeséggel teletömte a pasi fejét(és inkább hitt az anyjának mint a barátnőjének) szét is mentek mert a férfi inkább az anyjával volt...de a barátnőm közben rengeteget szenvedett miatta.

tényleg nem bántásból mondom hiszen én nem ismerhetem a párod de jó ha tudod hogy általában az ilyen férfiak nem változnak és mindig az anyjuk lesz az első de azért szurkolok hogy nálatok ne így legyen:)

2013. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az adott döntésképtelen helyzetet szeretném megoldani! nem elszakítani tőle mert annak nem lenne értelme meg úgysem tudnám!
2013. márc. 22. 14:20
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Akárhogy szépited kifogtad anyuci pici fiát.Élj a pároddal külön és ha működik csak akkor házasodj mert tuti válás lesz a vége.

Nehogymár egy 34éves férfi ne tudja leállitani az anyját,azt az anyát aki intézetbe adta.

2013. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is ilyen volt az exem, anyukája o.O Kb, majdhogy nem ez a szitu...Csak mi össze költöztünk, nem anyósnál!!!!! Aztán járt a nyakamra a drága mama egy órás útra is képes volt hetente többször h, leugasson vagy belém kössön -.-...Kajak még a fal színét is ő választotta ki a szobánkba...Ilyen szinten témázgatott...Már elképesztő rosszul éreztem magam, h ekkora szar ember vagyok, semmit nem tudok megadni/megcsinálni a páromnak...Vett a fiacskájának, egy kocsit, h ő járjon haza, már többet volt ott mint velem...Persze viták már voltak köztünk, erre az anyós jelölt persze jött, hurrogni, h mit képzelek nah, meg persze tömte rendesen a fiacskája fejét stb...A kedvesem meg ült a szobába nézte a tévét, és majdhogynem röhögött a markába, mikor a drága anyja velem gr..zett...4 évig ez ment, hát a végén besokaltam...Kivágtam a pics...ba a gyereket. Nagyon szerettem, esküszöm, de ah elment nem azt éreztem h, beledöglök, hanem megkönnyebülést...Nekem ilyenre a kapcsolatom ráment, a drága tökéletes anyjára...Bár teszem hozzá nem bánom...Bőven elég volt, az a rengeteg megaláztatás, ordítozás.....Max azt a 4 évet sajnálom amit egy ilyen nyomorékra elvesztegettem...o.O Azóta a srác, az anyukájával lakik, senkije sincs :D (nem is értem miért) Én házas vagyok, és éppen a babaprojekt tölti ki az időnket :) :D Kívánom, h jóra forduljon az életed :) !!!! De ha már nem bírod, akkor hagyd a francba az egészet...Naaagy szerelem ide vagy oda, kínlódva akkor sem fog menni, csak ideig óráig...Kitartást!!!
2013. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!