Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az anyámat. Mit tegyek?

Utálom az anyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyu sosem hagy békén.Állandóan baszogat.Semmit sem kapok feltétel nélkül mindig csak feltételekkel ad nekem valamit azt is csak neheze de nem mondanám,hogy szegények vagyunk,de magának mindent gondolkodás nélkül megvesz és amikor ezt megmondom neki akkor akkor azt mondja,hogy milyen pofátlan vagyok meg minden tele van a tököm ezzel!!!!!!!!!!!!!!!

#anya #utálat #nem hagy béké
2013. márc. 14. 21:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Üdv a klubban. Engem is csak feltétellel szerettek a szüleim, de már huszonéves vagyok, úgyhogy teszek rá. Kitartást neked is!
2013. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Költözz el...
2013. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Leírnál egy példát hogy mik azok a feltételek?
2013. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
kitakarítod a szobád(egyéb helységeket)
2013. márc. 14. 21:25
 5/23 anonim válasza:
96%
Szobatakarítást kérni sem kéne.. Írj még valamit
2013. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha annyira nem tetszik dolgozz meg te a pénzért...
2013. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek.. Mi se vagyunk rosszul eleresztve. Apám szinte mindent megvesz magának amit szeretne. Kapok tőle zsebpénzt de nem sokat. Nekem is sokmindent feltételhez kötnek. Ami rendben van! Elkényeztett semmitevő, léha ember lennél ha nem dolgoznál meg azért amit szeretnél. Nálunk az alap hogy mindenki rendben tartja a szobáját. Ez evidens.. (másrészről én pl utálom ha turkálnak/pakolgatnak a szobámban.)Néha megkér anyám hogy pakoljam össze a konyhát vagy a nappalit ha nem ér rá. És meg is csinálom mivel ha nem akkor legközelebb nem enged el ide vagy oda.. és 16 éves vagyok..

Amúgy hány éves vagy?

2013. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel és barátkozz a gondolattal, hogy a munkahelyeden is csak bizonyos feltételekkel fognak neked pínzt adni!!!


Ilyen az élet. De ezért ne utálj senkit, mert valszeg őket is így nevelték. Ennél hallottam már rosszabb családi körülményekről is.

2013. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Ezért utálod az "anyádat", hát gratulálok hozzá. Tudod miért csinálja ezt veled, mert szeretné, ha tudnád, hogy az életben semmit sem adnak ingyen, hogy mindenért meg kell dolgozni. Hogy rendbe tedd a szobádat, ezzel a rendet akarja megszoktatni veled.
2013. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Szobatakarításba még senki nem halt bele...

Amúgy meg alapvető dolog megcsinálni.

De elkényeztetett vagy...

2013. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!