Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha anyósom nem...

Mit csináljak ha anyósom nem is kíváncsi a saját unokájára?

Figyelt kérdés

Soha nem látogatja a gyereket.A lányom(Kitti) 4 hónapos és eddig még csak 3-4-szer voltak nálunk.Pedig 2 utcányira lakik tőlünk.És ebben az a röhejes,hogy mindig látom,hogy megy haza a boltból és előttünk halad el.Sőt,a másik unokát aki fiú(Bence) sokkal sűrűbben látogatja, egy héten akár 2-3 alkalommal is,messzebb lakik tőle, nem ott Kecskeméten,hanem Kecskemét mellett egy kis faluban,ahova be kell buszoznia.Engem és a páromat is nagyon idegesíti,de nem tudom mit tegyek.Remélem ti segítetek.

Válaszokat előre is köszönöm!


2013. máj. 21. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Hívd meg látogatóba.Most az a divat, hogy a nagyszülők nem látogathatják a kicsit 6. hónapos korukig.

Lehet azt hiszi zavarna.

2013. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Lehet hogy olvasta itt a gyakorin a sok anyós ellenes hozzászólást.

Mellesleg ha a gyerek 4 hónapos es eddig háromszor-négyszer volt nálatok, akkor havonta egyszer azért csak meglátogatja, nem?

2013. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A szeretetet nem lehet kicsikarni.

Ha nem jön magától, akkor max. kérni lehet (opcionálisan: könyörögni, kényszeríteni, zsarolni, stb..), de akkor sem azért fog jönni, mert ő jönni szeretne.


Szóval fogadd el, ez van.

2013. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ti is látogathatjátok őt, nem? Lehet úgy gondolja, zavarna, mert ma nagy divat, hogy az első időkben csak a "kis család" legyen együtt, ne zavarja őket senki. Elnézést, ha rátok ez nem igaz, de mostanság sok ilyet hallok.
2013. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Cseréljünk anyóst. Az enyém minden napját itt töltené ha tehetné, lépten-nyomon les ránk. Neked adom :)
2013. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha elmegyünk hozzá,és szóba kerül a gyermek akkor mindig,folyamatosan tereli a szót.Kérdeztem,hogy ő esetleg nem állt még "készen" az unokára de nem válaszolt.Amúgy amikor megkérjük,hogy jöjjön el akkor meg hirtelen más programja van,hogy mondjuk akkor megy az egyik barátnőjéhez,vagy megy a másik unokához.Amúgy nem olvashatta az anyós ellenes commenteket,mert nincs internet nála
2013. máj. 21. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én kerek perec rákérdeznék, hogy mégis mi baja van a lányotokkal? MIért nem képes látogatni, miért utasítja vissza a meghívást, miért tereli a szót ha szóba kerül, miközben ők csak 2 utcára laknak, a másik unoka pedig messzebb.

Na és persze addig nem menne sehova, míg nem ad egy normális indokot!

Valami baja van, ha ezeket csinálja, és nem pusztán arról van szó, hogy sértve van, mert nem hívjátok.

2013. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos korukig?? Én ilyet még nem hallottam, nem inkább 6 hetes korukig? Mert olyan tényleg van, mondjuk én a nagyszülőket akkor is beengedném...
2013. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A másik gyerek csak nem a lányának a gyereke?


Ha igen, akkor lehet úgy van vele, ahogy én is lennék... A saját lányomhoz valószínűleg szívesebben mennék és időznék ott, ahol partnerként vagyok kezelve, elmondhatom a véleményemet, tanácsot adhatok, besegíthetek, mint a menyhez, ahol többnyire anyósnak kuss, ne nyúljon hozzá, ne vegye fel, ne vegye ki, ne adja neki, majd én tudom, én vagyok az anyja, ez engem nem érdekel stb stb stb.

2013. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen a férjem húgát sokkal jobban szereti.És nő neve Katalin,és az anyós azt akarta,hogy az ő kis imádott lányáról nevezzük el a saját kislányunkat
2013. máj. 23. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!