Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az milyen, hogy...

Szerintetek az milyen, hogy valaki a saját unokájára azt mondja, hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Meg eleve, hogy lehet ilyet mondani?!


Csak költőien tettem föl a kérdést, valahova ki kellet írnom.


2011. ápr. 22. 13:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Attól hogy valaki rokon és szeretjük még nem tökéletes. Nem akkor szeretjük jól ha elvakultak vagyunk.
2011. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha az én kislányomra mondaná a nagymama, vagy papa hogy csúnya én biztos nem vinném oda. Meg még jól be is olvasnék neki az biztos.
2011. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tapintat is van a világon és ezt nem kéne pont a gyerek Anyjának, vagyis nekem, mondani. Amikor alap, hogy minden szülő a saját gyerekét gyönyörűnek látja.
2011. ápr. 22. 13:30
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek 13:29-el.És igen tartsa meg a véleményét magának.Nem lenne bőr az arcomon ilyet mondani senki gyerekére a családomban meg amúgy sem
2011. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez nagyon durva, és számomra megbocsájthatatlan bűn lenne.Még ha így is gondolja, hogy lehet olyan tapintatlan bunkó, hogy meg is mondja??? Szóval itt ez a gáz.Szép dolog az őszinteség , de néha jobb, ha befogjuk a szánkat. Olyan áron, hogy a sárba tiporjak valakit, nem kell őszintének lenni.Én biztos beszóltam volna egy ütőset!Ha valaki a gyerekemet sértegeti, annak velem gyűlik meg a baja!Ja! És a gyerekemért bárkinek, bármikor, lazán kikaparnám a szemét!
2011. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Akkor elég sok ember kell majd leütnöd a gyerek élete során mert ennél sokkal durvábbakat fog majd kapni a világban... Szerintem ez eléggé túl van dramatizálva. Kinek mi baja lesz ettől? Ez csak egy szó...
2011. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
De a nagyszülőtől???? Aki elvileg imádja, megőrül érte? Mit fog kapni idegenektől, ha a család ilyen? Nyilván nem lehet a gyereket a széltől is megóvni, de azért szálljon már magába az ilyen nagyszülő!
2011. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

Én csak azt nem értem, hogy ha elvileg ez a nagyszülő szereti az unokáját, akkor, hogy mondhat ilyet, még soha nem találkoztam ilyennel.

Nem azt mondom, hogy nem láttam csúnyácska kisbabát, de a szülők, és nagyszülők mindig arról áradoztak, hogy nézd milyen gyönyörű, meg milyen aranyos, és nem azt, hogy nézd milyen ronda az unokám. Szerintem ez nem normális hozzáállás.

Én úgy gondolom, hogy a szeretet, és a boldogság minden kisbabát gyönyörűvé tesz a családjának.

2011. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:37


Már nem azért kedves válaszoló, de Neked hogy esne ha az mondanám a gyerekedre, hogy fúúú de kis csúnya. Jééé hogy eláll a füle! Meg még sorolhatnám. Még egy idegentől nem is veszed a szívedre, na de egy rokontól??? Könyörgöm azért mindennek van határa!!!

2011. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szeretni nem azért kell valakit mert rokon. Az nem egy gombnyomásra megy.
2011. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!