Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van aki anyukázza az anyósát?

Van aki anyukázza az anyósát?

Figyelt kérdés

Anyósom elvárná, hogy anyunak hívjam. De nekem csak egy anyám van, nem is állna rá a szám.

De hogy ő is így hívta az anyósát és hogy lehetek ilyen, nem fogadom el a családot. De ha nekem csak egy anyám van? Miért kéne anyunak hívnom az anyósom?


2013. máj. 23. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szüleim így hívják egymásét. Idősebb korosztályban volt szokás szerintem, de ott sem mindenki. Én a keresztnevén hívom.
2013. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is anyukázom..nekem se állt rá sokáig a szám

több évig,aztán rá szántam magam.,

ő is kislányomnak hív..mondhatni jóban vagyunk

2013. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem !! Nekem is csak 1 anyám van : anyósomnak nem mondanám soha ,hogy anyu.. Megsértödött ,de aztán megértette . a nevén szolitom : A férjemtöl se várom el és nem is engedném ,hogy anyuza és apuza a szüleimet :
2013. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
van akinek 1 anyja sincs es orulne ha lenne olyan ember akit anyunak hivhatna meg ha nem is verszerinti, nektek meg rogton 2 ember is van aki gyermekekent szeret titeket. hatalmas gond, valoban. nem tudjatok mar jo dolgotokban mit csinaljatok.
2013. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert elvárja, hogy anyukának hívjam azért még nem szeret gyermekeként.
2013. máj. 23. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
én igazat adok neked...édesanyja mindenkinek egy van,és én csak neki mondom ANYA...Nem értem miért akad ezen fenn anyósod...gondolom a fia őt is anyának hívja...legyen ez elég
2013. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
keresztapukám is anyukának hívja keresztanyukám édesanyját:)
2013. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy hívom, hogy "Anyuka" vagy Marika néni, és mellette magázom. Kicsit fura volt az elején, de aztán megszoktam.


Az édesanyámat pedig anyának, anyunak hívom. Nem keverem a kettőt.


Anyósnak nagyon jól esik, amúgy meg teljesen jó a viszonyunk, hát miért ne szerezzek neki örömet? Ettől még nem az édesanyám, természetesen, de befogadott a családjába, és lányaként kezel. Akkor ennyit én is megtehetek érte. :)

Persze ez csak az én személyes véleményem, mindenki úgy szólítja anyósát, ahogy jónak érzi és ami még belefér a kapcsolatukba. :)

2013. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!