Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismersz olyat, aki ok nélkül...

Ismersz olyat, aki ok nélkül szidja az anyósát?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy mindenki más, és nem látni bele mindig a dolgok mögé, csak nekem már kicsit sok néha, amikor hallom, hogy:

-anyós nem jött át vigyázni a gyerekre, mert volt képes kimenni a kertbe, amikor itthon is maradhatna vigyázni a gyerekre

-aztán utána az a baj, hogy jött, hogy elvigye a gyereket, hogy vigyázzon rá

-aztán az is baj, hogy jött és nem csengetett, én meg nem hallottam, és elment

-de az is gond, hogy múltkor csengetett, és felébredtünk.

-de az is probléma, hogy sosem hív, utána meg az, hogy épp akkor hívott, amikor aludtunk.


2013. máj. 2. 13:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval kolléganőmről van szó. Én hallgatom, hallgatom.... de néha már olyan sok. Nem ismerem azt a szerencsétlen anyóst, és szívem szerint beolvasnék a csajnak, hogy örülhetne, hogy a 2 gyereket van kire hagyni, de ez azért munkahely, szóval nem szólok semmit, de már előre félek hétfőnként főleg az új beszámolókról.
2013. máj. 2. 13:06
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nézd. Szerintem egy átlagos nő ugyan annyit szidja az anyósát, mint amennyit az anyós őt. Nem úgy főz, ahogy ő, ezért a fia éhezik. Nem szoptatott elég ideig/túl sokáig szoptat. Alig van felöltözve a baba/túl van öltöztetve. Sosem bízza rá az unokát/lepasszolja a gyereket. Mindenkinek megvan a maga baja, amit csak akkor értesz meg, ha te is abban a cipőben jársz. Amúgy vannak piti dolgok, belekötés ebbe-abba, de emberek vagyunk, néha bal lábbal kelünk fel.
2013. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos saját bőrömön tapasztalom. Sógornőm szidja mindenkinek az anyósát, aki az én Anyukám. És engem is természetesen. Sosem érdeklődünk a gyerekek után, nem vigyázunk rájuk eleget, nem megyünk eleget, stb... ha érdeklődünk, akkor minek hívjuk ennyit, tegnap már elmondta, ha kérdezzük hogy kell e vigyázni rájuk, akkor nem kell, mert most éppen az ő családja vigyáz rájuk, ha mennénk őket meglátogatni, akkor mindig van kifogás, mindig van más programjuk. Az ő anyukája, és testvére szent, és sérthetetlen, ők mindig mindent jókor jól csinálnak, csak mi nem. Ja, és sajnos az ajándékaink sem elég drágák, amiket a gyerekek kapnak tőlünk.
2013. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen apróságok elképzelhető, hogy nagyobb problémának a következménye. Ha alapból van probléma köztük, és igenis komoly, nem ilyen apró, mindenbe belekötök, akkor általában bármit csinál már a másik, nem jó.

Tapasztalat. Nálunk is van egy-két alapprobléma, ami sajnos elég súlyos, és mára már oda jutottam, hogy én is ilyen marhaságokba is belekötök. Ha akkor hív, mikor lefekszünk délutáni pihire, morgolódok, ha akkor hív, mikor eszünk, morgolódok...mintha látná, hogy mi épp két perce dőltünk le. Viszont szerencsére van önkritikám, és magamtól be szoktam látni, hogy ezekről pl. nem tehet, nem direkt hív ilyenkor...

2013. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk apukám szidja állandóan az anyósát. Én szeretem a mamát, mert nyilván én vagyok a kedvenc unokája, de apámmal utálják egymást, aminek megvan az oka. Én ebbe nem folyok bele, így mindkettővel jóban vagyok. De nálunk se a mamám nem tud jól csinálni semmit az apám szemébe, se apám mamáméba. Szóval egyik kutya, másik eb és ez így van, amióta az eszemet tudom. A sógornőm meg anyámat szidja állandóan, de azzal se szoktam foglalkozni. Anyám tényleg egy igazi házisárkány, ha kell, megvédi magát. Szerencsére a férjemet kedveli. 26N
2013. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak két embert ismerek, aki szokott panaszkodni az anyósáról (egyik ezek közül férfi, másik anyukám), bár ők nem nyakra-főre, mindenkinek, minden hülyeségért... és mivel ismerem az adott anyósokat, nekik teljes mértékben igazat adok. Persze ez nem azt jelenti, hogy nincsenek borzalmas menyek, akik csakazértis, hülyeségek miatt ócsárolják az anyóst.
2013. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!