Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ebben a témakörben miéért...

Ebben a témakörben miéért ilyen rosszindulatú és gonosz szinte mindenki?

Figyelt kérdés

Mindig a kérdező a hibás mindenért,holott előzményeket senki sem tud!Mindig anyós-após van védve.Ti is hárpia anyósok vagytok?Azért?

Úgy látom ezeknél a kérdéseknél anyós mindent megtehet a válaszolók szerint,a meny/vej meg valami xarcsimbók mert nem tűr meg nyel!Normálisak vagytok ti?Vagy mind anyósok!


2013. máj. 24. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Engem is menyéteztek már le ebben a kategóriában, mert le mertem írni, hogy milyen szemét velünk az anyósom. Pedig tényleg az. De ez semmi, nézz szét a gyerekvállalás témakörben.
2013. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem rosszul látod, nem mindig anyós/após van védve.

Na de azért tényleg van olyan, hogy a meny/vej a hibás. A mi családunkban speciel ez a helyzet, és ezt mondom úgy, hogy nem vagyok anyós. Igenis van olyan meny, aki totálgáz, és ha látnál ilyen eseteket akkor te is elhinnéd.

2013. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%

Majd ha Anyósok/Apósok lesztek akkor Titeket fogunk pártolni

Addig tessék elnézni nekünk :)

14/f

2013. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Annyit fűznék még hozzá, hogy én mindkettőre látok példákat: szemét anyós/szemét meny/vej. Szóval én sosem mondom, hogy mindig csak az egyik fél lehet hibás, mert mindig az adott helyzettől függ.

Én is tettem már fel úgy kérdést, hogy le lett szedve utána a fejem, hogy mekkora szemét vagyok. Általában a kérdezőt támadják, a másik felet pedig védik akármi is a kérdés, akármilyen helyzetben.

2013. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát én meg leginkább úgy látom ,hogy az anyós/ após nem éppen élvezz védelmet. Az más, mondjuk, hogy tényleg némelyik hozzászóló nagyon de nagyon ki tudja forgatni a kérdezőnek a szavát és teljesen másról kezd elírni, mint ami a valódi probléma lenne. Meg egy kissé az is idegesítő, hogy sokan azt hiszik magunkról, hogy tökéletesen tudnak mindent...persze így névtelenül és nem ismerve senkit okoskodnak, de azért megnéznék néhányat a valódi életben.
2013. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
el írni*
2013. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
A többi témakör sem jobb!Gyerekvállalás témakör a csúcs,ott ha választ adsz, totál sík hülyének leszel titulálva, mert ott vannak az "okosok".Az ezo témakörben a trollkodni járó, vicces kedvű szkeptikusok rontják a levegőt.a politikában meg a nézet beli különbségek okoznak problémát.Mellesleg az összesben előfordulnak rosszindulatú idióták de a felsorolt témakörökbe valamiért a kelleténél több jutott belőlük.
2013. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Itt még nem tettem fel kérdést csak most olvasgattam.Tudom én,hogy van olyan meny/vej,aki nemnormális.De mikor itt írnak egy történetet és egyértelmű,hogy anyós egy gonosz dög,utána meg olvasom a választ,hogy "te vagy a hibás,gonosz,rosszindulatú,nemtörődöm,kötekedő,flegma meg követelőző vagy és ő öreg és nem tiszteled meg jajj szegény amiért ilyen menye van"

És legtöbbször még azt is olvasom,hogy semmi érdemlegeset nem írnak csak,hogy minek lakik ott meg költözzön el és megy a kioktatás.

Mégiscsak Magyarországon élünk és nyilván ha nem lenne muszáj nem lakna anyósékkal.Most azért is a fiatalok a hibások mert rossz a sorsuk az országban?

2013. máj. 24. 17:58
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, azért szoktak a leg hibásabbak lenni, mert rossz a sorsuk az országban.Itt az az általános felfogás, hogy a döglődőbe kell legnagyobbat rúgni, attól nem kell félni..
2013. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok témakörben vannak olyan emberek akik nem a kérdésre akarnak felelni , hanem csak belekotyognak. Ezek szerintem keresik az ilyen helyzeteket ahol okoskodhatnak. Volt már ilyenben részem mikor kérdeztem valamit.
2013. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!