Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy "gonosz"...

Mit lehet tenni egy "gonosz" főnökkel, aki teljesen kikészít?

Figyelt kérdés
Minden napom pokol volt miatta, és rájöttem, hogy nem a munkámmal van baja (arra csak hivatkozott) hanem a személyemmel, ezért bánt egyfolytában. Olyan volt mintha nyakamat folytogatnák, teljesen kikészültem tőle. Még mindig nem bírom feldolgozni amit velem tett, és érdekelne, mások mit tesznek ilyen helyzetben, hogy kezelik, hogy próbálják legyűrni stb. (vele semmit sem lehetett, ha kedves voltam vele, annál jobban gonosz lett) hatalommániás p*csa volt, aki élvezte hogy gonosz lehet. Más volt ilyen helyzetben? mit tettél? hogy viselted?

#munkahely #főnök #gonosz #rosszindulatú főnök
2012. júl. 12. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam ilyen helyzetben.

De ha lenne egy ilyen főnököm, akkor biztos beszólnék neki, mert én nem hagyom, hogy valaki megalázzon...

2012. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt hogy én is szembeszálltam vele, de ennek az sem használt. Most már új munkahelyen vagyok, és itt rendes a főnök, így tudom hogy nem velem volt a baj. De azért kudard, hogy az a másik teljesen megalázott.
2012. júl. 12. 19:47
 3/11 A kérdező kommentje:
kudarc
2012. júl. 12. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát a lényeg, hogy most már új munkahelyen vagy, én amúgy megdobnám a házát tojással vagy valami xD
2012. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg adtam volna neki egyet...
2012. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy hívtam volna a Fogós Ali-t az ítélet"Ezel-Bosszú mindhalálig " c. sorozatból! (Ez nem reklám) csak tetszett az ürge viselkedése :D
2012. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:))))) köszi, megnevettettél, de most komolyan, tudni szeretném mit kellett volna tenni egy ilyennel. Mit csináltam rosszul? vagy csak kifogtam egy barmot?
2012. júl. 12. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen ökrök. Sajnos ...
2012. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kifogtad. Abban a pillanatban, hogy úgy rzed, pokollá teszi az életedet egy főnök, ott kell hagyni!!! Egyéletünk van, ne pazaroljuk el egy olyan helyen, ahol szenvedünk...
2012. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, időben azt kellett volna
2012. júl. 13. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!