Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal, aki...

Mit csináljak anyámmal, aki gonosz, rosszindulatú, mindig mindenért lehurrog, és ez nagyon zavar?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2010. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
szerintem max. 14:-)
2010. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Tutujka ***** válasza:
83%

Ha tinédzse vagy érthető, hogy baj van a Mamáddal.

Lázadó korban vagy, ez természetes, lehet jót akar Neked, csak Te ezt nem veszed észre.

Ha viszont nagy lány vagy, vagy felnőtt, akkor ideje elköltöznöd otthonról, menj albérletbe.

Nem kell egyedül, keress egy társbérlőt.

Ha tényleg annyira rossz otthon a légkör, akkor menj otthonról.

2010. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
"aki gonosz" xD álj át a sötétoldara ,jányom O_O"
2010. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Gonosz anya? Éhezel, nincs ruhád,nem járhatsz iskolába,otthon minden munkát neked kell csinálnod, ő meg csak parancsolgat?
2010. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, hogy miért a kérdezőben kell keresni a hibát.. én is számos olyan anyát ismerek a környezetemben, aki nem egy mintaanya, és a saját kurdarcait, szerencsétlenségét a gyerekén vezeti le. A gyerek ilyenkor nem tud mit tenni, csak max. felörlődik.

Egyébként próbáltad már megbeszélni vele a dolgokat? Gondolom, ha igen is, akkor sem ismeri be.. de azért ezzel nem veszthetsz? Apuddal jól kijössz? Esetleg tesók, hogy kezelik ezt a helyzetet?

2010. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Edd meg!
2010. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%

Miért hurrog le? A fekete körömlakk, a szép tetoválások miatt? Mert ez még nem bitos, hogy gonoszságnak számít. Engem i s piszkosul zavarna az ilyen...

Árulj már el valamit ezekről légyszíves!

2010. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó válaszoló! végre egy értelmes válasz! nem értem miértjönmindeki ezzel a kaja,ruha,házimunka kérdéskrrel.munka előtt és munka után rám vár egy csomó házimunka,mert anyám inkább egész nap beszélget,netezik,minthogy itthon elvégezze a dolgát.nem igazán kellemes,hogy a saját anyám kibeszél a hátam mögött az msn-en,állandóan engem piszkál,miközben nem ártana a saját fejében rendett tenni! egyébként a költözésre gyűjtök,de jelenleg még nincs elég...egyébként pedig elmúltam 14,már elég rég,attól még zavarhat,hogy anyám lusta,és tényleg roszndulatú,de nem csak velem.és úgy állítja be magát,mint egy szent! beszélni pedig nem lehet vele,mert lekezel,mintha 6 éves lennék!
2010. jan. 15. 15:39
 10/26 A kérdező kommentje:
15:38 te miről beszész? miből gondolod,hogy ha lenne tetkóm,ezen fennakadnék?! jujjj
2010. jan. 15. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!