Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van valakinek valami jó ötlete?

Van valakinek valami jó ötlete?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori annyi,hogy 1 év után végre Magyarországra megyünk nyaralni egy kicsit,meg hát családot meglátogatni.Anyósom most viszont megsértődött amiért nem hozzájuk megyünk egyből hanem az én szüleimhez,mert ő már eltervezte és eldöntötte,hogy hozzájuk megyünk és kész.Mikor meghallotta,hogy az én édesanyám még fel is utazik elénk a reptérre,egyből közölte jön ő is.3,5órás lesz az út a szülővárosunkhoz Budapestről,én addig nem tudom mit fogok csinálni vele egy légtérbe,mert nem annyira jó a viszonyunk,bár nem is utáljuk egymást.Nekem a fő problémám vele,hogy állandóan mindenkit kibeszél,természetesen negativan(egyszer rólam is esett szó a párom felé) és állandóan beleavatkozik mindenki életébe,és ahogy felljebb is megirtam,mindennek úgy kell lennie ahogy ő elképzelte,mert ha nem megsértődik,megharagszik.Ezt azért nem szeretném,hogy mindig haragudjon rám,de természetesen 31éves nő létemre nem fogom mindig azt csinálni amit ő szeretne.Neki ez az út erről fog szólni....3,5óráig,hogy ki milyen szar,kinek mit kell csinálni és nekünk is fogja osztani a dolgokat.Hogy kezelhetném vagy hogy szerelhetném le úgy,hogy ne sértődjön meg vagy csak egyszerűen hallgassam és ne szóljak hozzá?
2013. máj. 24. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy mintha aludnál. Illetve anyád mondja meg neki, hogy csak ő megy anyós marad otthon.
2013. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele, megmondanám neki hogy semmi köze hozzá ti ugy csináltok mindent ahogy jónak látjátok. Felnőtt emberek vagytok. Ha meg megsértődik akk majd megbékél...
2013. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyjátok szóhoz jutni!
2013. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!