Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete?

Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,jövőre fogok érettségizni,szóval még van vissza 1,5 évem a suliból.Sajnos itthon nagyon rossz a helyzet,apa rengetegszer veszekszik velünk,megoldás nincs nagyon,vagyis lenne de tudom hogy nem hajlandó rá,én meg már belefáradtam ebbe az egészbe.Elköltözni nem tudok sehova,mert keresetem nincs,és nem várnám el,hogy a barátom szülei tartsanak el,még akkoris ha szívesen látnának.

Valakinek van vmilyen ötlete?:(


2012. okt. 3. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Hát pedig ha van ilyen lehetőséged, hogy van egy igen jó barátod akiknek ilyenek a szülei, Én költöznék.

a rád kapott családi pótlékot meg odaadnám nekik, persze csak akkor, ha te kapod, s nem a szüleid.


Egy anya.

Utó i. egyszer ide vettem egy fiút és két kis gyermeket a szülei miatt,

2012. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én első olvasatra a családi kommunikációt hiányolom. Mond el a szüleidnek, hogy mit tervezel és mért. Ha továbbra is így viselkednek, el fognak veszíteni. Kollégiumi lehetőség, diákmunka? Esetleg? Szia
2012. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!