Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami ötlete,...

Valakinek van valami ötlete, hogy mit tehetnék, hogy az anyám ne igyon?! 16/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bánt titeket ha iszik?
2012. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2012. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem bánt, meg semmi... csak párszor már kórházba került emiatt, és jelenleg egyedül lakok vele.. és már lelkileg és testileg is teljesen kikészültem... folyamatosan ideges vagyok és emiatt már rosszul is.. :(
2012. máj. 27. 19:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már leszoktatni az italról?
2012. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Már sok mindent megpróbáltunk.. nem is egyszer beszélgettünk erről... már szedett gyógyszert is, de leállt vele a tudtunk nélkül és újra elkezdett inni... elvonóra meg nem tudjuk elküldeni, mivel még nem töltöttem be a 18-at és nem maradhatok szülői felügyelet nélkül.. :/
2012. máj. 27. 19:46
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát az nagyon szomoró, próbálj te valami tablettát szedni.hogz az idegrendszered ne menjen tönkre
2012. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Volt egy idő amikor szedtem, de nem akarok bogyókon élni... :/ köszönöm az eddigi kommenteket:)
2012. máj. 27. 20:02
 8/18 anonim ***** válasza:
hát nagyon sajnállak
2012. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Hali.

Először is azt mondanám neked, hogy együtt érzek veled:(

Másodszor lenne egy elég hatásos ötletem:

-mivel anyud hogyha olyan állapotba van, akkor próbálj

videót csinálni róla, majd mikor józan, lejátszod neki

a felvételt...

Szerintem ez egy nagyon hatásos módszer lenne, persze csak ha képes vagy ilyesmire:(

További sok sikert, és semmiképp se nyomd magad nyugtatókkal

2012. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Fényképekkel már próbálkoztam.. akk két hétig nyugi volt.. de újrakezdte.... tényleg nincsen már semmi ötletem, az a legjobb az egészben, h engem hibáztat, azt nem mondja h miért.. de én vagyok a hibás... nézzek tükörbe meg a többi... ő b*ssza el az életünket, és engem hibáztat..
2012. máj. 27. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!