Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós kiakadt mert nem azt a...

Anyós kiakadt mert nem azt a házat vesszük meg amit ő kinézett. Jogosan van felháborodva ezért?

Figyelt kérdés
Lett volna egy ház abban az utcában ahol ők laknak, de még nem kaptunk konkrét választ a tulajtól. Így választottunk egy másik 3 szobás lakást egy másik utcában. Csakhogy ott most az ő barátnője lakik albérletben. Jön a második baba így fontos lenne költözni csak azt nem értem, miért fontosabb neki a barátnője mint az hogy nekünk legyen házunk. Vagy annyira szem előtt akar tartani hogy egy útcába kell költözznünk. Apósom nekünk ad igazat. Ráadásul a házat részletre kapnánk és csak 1.5 millióért.
2013. máj. 25. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szemmel akar tartani
2013. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz azzal,hogy az anyósod mit szeretne...mindíg azt tedd,amit tik szeretnétek!Pl ház választásánál...neked és a családodnak kell abban a házban élni,nem pedig az anyósodnak.Ha tetszik az a ház,vágjatok bele.Különben is,minnél távolabb vagy az anyósodtól,annál jobb!Kevesebbszer szól bele a dolgaidba!
2013. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy jogos?!Ne már az anyósod döntse el,hogy hova költözzetek?! Felnőttek vagytok,el tudjátok dönteni mit akartok vagy mit sem!
2013. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kávétejszín ***** válasza:
13%

Az én anyósom az esküvőmet szervezi, és nem számol be a történésekről. Szinte nincs beleszólásom. Ő választja ki az szülészt is nekem, akit meg kell fogadnom. Házvásárlásról szó sem lehet, mert "akkora ez a ház, kettőnknek túl nagy, ne menjetek sehová".

Jobb helyzetben vagy, mint én. :(

Egyébként meg mit foglalkozol vele? Majd lenyugszik. Azt a házat vegyétek meg, ami TI szeretnétek, ne más döntsön helyettetek.

2013. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
4es És te ezt miért hagyod?
2013. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

#4 Hát akkor meg is érdemled, ha hagyod.

Sosem értettem az ilyen embereket, mint te.

2013. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Kávétejszín ne haragudj, de egy pokol lesz az életed ha megházasodsz, és ha megszületik a gyereked akkor meg pláne. Az anyósod fogja felnevelni ugye sejted? Egy szavad nem lehet majd a gyereked dolgaiba.

Miért jó ez neked? Szenvedni fogsz.


Kérdező, ne törődj az anyóssal, csak szemmel akart tartani benneteket, nem baj ha messzebb lesztek tőle. Ne ő irányítsa az életeteket!

2013. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy azt vesszük meg. Csak nem értem mi baja van. De nem is érdekel végül is nem ő dirigál nekünk.
2013. máj. 25. 12:42
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
olyan messze költözz, hogy ne tudjon "papucsban átmenni".
2013. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kávétejszín ***** válasza:
62%

Nem hagyom, kijelentettem, hogy már választottam magamnak másik orvost. 1 hétig ment a hátam mögött kibeszélés, meg a morgás, de abbahagyta. Ugyanígy van ez mindennel. Kibírom, aztán amint tudunk, veszünk egy házat.

De hogy ezért miért kellett lepontozni? Leírtam, hogy mi az én tapasztalatom ilyen téren, ez lepontozással jár?

2013. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!