Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek kell vagy kinek illik...

Kinek kell vagy kinek illik menni?

Figyelt kérdés
újszülött kisbabát tényleg nekem illene vinni anyósékhoz?ezt most komoly?

2013. máj. 29. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én addig nem mentem, amíg ők nem vették a fáradtságot, hogy meglátogassanak minket. Ráadásul tél kellős közepe volt, csak én tudok vezetni, messze laknak. 4 hónapot kellett várni az első látogatásra de szerencsére a párom egyetértett velem, hogy amíg ők nem jönnek, addig bizony mi sem. Azóta is csak mi megyünk...
2013. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekágyas nö meg egy újszülött baba NEM megy látogatóba, hanem hozzájuk jönnek, akik akarnak.
2013. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jöjjenek, ha látni akarják
2013. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Én azt mondanám, hogy az nagyszülőknek "kell" menni. De ha éppen máshogy jön ki a lépés akkor ez van. Az első gyereknél mi mentünk bizonyos okok miatt. A másodiknál már a kórházba is bejöttek megnézni, mert akkor már minden oké volt. Szerintem az már eleve baj, ha családon belül ezen kell agyalni.
2013. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen ez baj...véleményem szerint nekik kéne jönniük...a fiúk külföldön dolgozik,nekik van autójuk, nekem csak babakocsi...mégis elvárnák,elkeserítő
2013. máj. 29. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Hívd meg őket magadhoz.
2013. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te maradj otthon, és az anyósék menjenek. Kivéve, ha ők nehezen mozognak (pl mozgáskorlátozottak), akkor ha a baba elmúlt egy hónapos, át tudod vinni.
2013. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem mozgáskorlátozottak,a kiskutyuskával órákat sétálnak
2013. máj. 29. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mi családunkban, de a nagyon tág családban is, pedig alapból is sokan vagyunk, sose hallottam még olyanról, hogy a gyermekágyas nő menne. Mindenki megy babázni, mikor hazamentek a kórházból, kicsik, nagyok, öregek, fiatalok..megnézik, visznek valamit, ajándékot, kaját stb. kicsit maradnak, érdeklődnek aztán viszontlátásra, nem akarnak zavarni.


Senkinek eszébe se jut, hogy nekik kéne mozogni, babával cuccokkal, anyukának sokszor az is elég, ha pár órára busó járás van a lakásban/házban, de legalább csak kinyitja nekik és aztán becsukja utánuk az ajtót, nem még cuccol, pakol, viszi a gyereket, vajon lesz-e hol szoptatni, kényelmesen tisztába tenni, sterilizálni, aludni letenni stb. stb.

2013. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nekik kell jönniük! A baba egészsége és a te egészséged érdekében is. Ezenkívül illemből is. Hívd fel őket és kérdezd meg, hogy nem kiváncsiak az unokájukra?
2013. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!