Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik valakit úgy meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik valakit úgy meghívni esküvőre, hogy a párját nem hívják meg?

Figyelt kérdés

Én még ilyenről nem hallottam. Nekem nagyon furcsa.


Ti láttatok már ilyet?


A hölgyemény csak a fiúkat hívta meg, a fiúk barátnőit nem. Anyagi okra hivatkozott, holott felajánlottuk neki, hogy fizetjük a lányok részét, csak had menjünk. Nem akarta úgy sem.


Szerintetek ez így rendben van?



2013. máj. 28. 01:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
80%
Nem nincs....el se mennék páromnélkül.
2013. máj. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha régóta együtt vannak, komoly kapcsolatban, és ismerem a lányt is, akkor természetesen meghívom, ha friss a dolog, akkor nem lenne alap, de ha külön kérné a fiú, hogy hadd hozza, akkor nem mondanék nemet, csak ha kifejezetten nem csípem valami miatt a csajszit. Szerintem csak azt akarja, hogy rajta kívül ne nagyon legyenek csinos lányok ott, nehogy véletlenül valaki ne rá figyeljen...
2013. máj. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

hallod, kérlek utolsó, te fiú vagy vagy lány? Én ugyanezt mondtam a páromnak! és mi nem beszélhettünk össze. És azt kaptam, hogy kombinálok. Ugye-ugye? Ugye hogy ez nem kombinálás? Azt szeretné, hogy a zenekar tagok csak körülötte nyüzsögjenek barátnő nélkül.


Mondjuk én aránylag friss kapcsolat vagyok, de a többi fiú barátnője ők régiek, szóval ez nem lehet indok.


Valami nagyon fura ezzel a helyzettel, vagy lánnyal szerintem is. Én pl nem tennék ilyet az egy biztos. Akkor nem hívnám meg a fiúkat se. De ez nem bunkóság?

2013. máj. 28. 02:11
 4/61 A kérdező kommentje:
ja meg még annyi, hogy nektek lányok ez rosszul esne? Nem lennétek idegesek aznap este, hogy igazából ez úgy lenne rendjén, hogy mellette lenne a helyetek? Ott mégis olyan szépen kiöltöznek, meg minden, szóval szerintem ott a pároknak párként kell megjelenni, nem férfikoszorút odarendelni. De mindegy.
2013. máj. 28. 02:14
 5/61 A kérdező kommentje:
azt hiszem nem féltékeny vagyok, hanem valahogy ez az egész furcsa, és idegesít. nem tudom megmagyarázni hogy miért. De persze egy picit féltem is, még ha meg is lehet benne bízni, de akkor is. Egy esküvőn nem való egyedül menni szerintem.
2013. máj. 28. 02:17
 6/61 Salx Narval ***** válasza:
89%
Illik, nem illik, ez az ő esküvője, azt hív meg akit akar.:D Az már más kérdés, hogy ki az aki elmegy ilyen kikötés mellett? Inkább a barátodat kellene megkérdezni, hogy ilyen feltételek mellett, miért is akar elmenni. Én kapásból nemet mondtam volna egy ilyen meghívásra, még a saját testvéremnek is.
2013. máj. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 Salx Narval ***** válasza:
86%
Elgondolkodtatott ez a zenekar dolog, miről is van itt szó valójában? Mert azért azt eltudom képzelni, hogy pl,egy 15-fős társaság helyett nem szeretne 30-embert meghívni. Hogy is van ez pontosan? Ez elég fontos lehet az eset megítélésében.
2013. máj. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
26%
Most ők zenélni fognak? Én sem értem azt a mondatod ahol van a zenekari tagok, na de szoszo, szerintem is furcsa hogy nem akarja hogy ott legyenek a barátnők, és nem is illik se így meghívni valakit vagy elmenni.
2013. máj. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
95%

Ha a "fiúk" alatt egy zenekar tagjait érted, akkor azoknak nem szokás a családtagjait, barátnöit meghivni.

Ugyanis a zenekar tagjait NEM MEGHIVJÁK, hanem felfogadják - ezért fizetik öket.

2013. máj. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem valahol bunkóság, de mivel az ő esküvője, azt hív meg akit akar. Párom családjában is volt esküvő nemrég, ahova senki nem vihette a párját, így én sem mentem, de azért nem mondtam a páromnak, hogy nem mehet el a saját unokatestvére esküvőjére, meg csaptam hisztit. Egy nyavalyás nap az egész.
2013. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!