Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A férjem nagynénje egy tipikus...

A férjem nagynénje egy tipikus minden lében kanál, pletykás, rosszindulatú nő. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Szerencsére ritkán találkozom vele (1-2 évente). Minden egyes alkalommal a gyerekvállalásunkról kérdezget a nagyközönség előtt, és piszkál, hogy kifutok az időből (32 vagyok). (Fontos, hogy nem akarok gyereket, sem most, sem később. ) Szeretnék neki valami frappánsat mondani, ami vállalható a család előtt is, de egyúttal le is állítja. Arra is gondoltam, hogy megkérem, hogy szálljon ki a p*ncimból:-D Más 5let?

2013. máj. 29. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez hülyeség! Te miért akarsz szemtelenkedni egy idős asszonnyal? Meg lehet oldani elegánsabban is.
2013. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon gyerekes vagy.
2013. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

azért 'szemtelenkedik' vele, mert piszkálja. a kor állapot, nem kiváltság. ha b*szogat minden egyes alkalommal, vissza kell b*szogatni!

anyukámnak a padon ülő nyanyák, mikor kicsi voltam, mindig azt mondták: naaaa Mónika, már jöhet a következő. mikor jön kistestvér? stb. erre anyu: 'Szüljön maga, úgyis otthon van, ráér.' ilyenkor úgy bekussolnak :) és szerintem ez nem az a kategória ami bunkó lenne. :)

2013. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy válasz jött be eddig. Ez mindenkit leállított.

"Még gyakorlatozunk a gyerekkészítésre. És milyen a te sz.xuális életed?"

2013. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A puncis bár jogos és vicces lenne, szerintem sem lenne a legelegánsabb megoldás. Mondd meg neki, hogy amint lesz a nagyközönségre tartozó híretek, úgyis szólni fogtok, addig meg ne haragudjon, de ez magánügy...és ezen a ponton rákérdezhetsz te is valami olyanra, ami neki kellemetlenebb téma lehet, persze csak "udvariasan" érdeklődve.
2013. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen rokonom, de ha valaki "beszól" neki akármilyen finoman is, akkor sírva fakad... Így inkább menekülünk tőle:D Amit muszáj, azt meg kibírjuk:)
2013. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez a gyakorlatozós jópofa:-) És nem is bántó. Remélem, nem kell majd elsütnöm, de mivel éves szinten terítéken van a nemi életünk, felkészülök rá.

Ha valakinek van még jó ötlete, írja!

2013. máj. 29. 15:00
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Nem érzem szemtelenkedésnek, miután ő nyakig belemászott a magánéletünkbe. A kora meg semmi alól nem mentesíti - az, hogy eddig nem ütötte el a villamos, nem érdem. (Én sem várom el a kamaszoktól, hogy a koromért nézzenek fel rám.)

De ha van jópofa beszólásod, csak rajta!:-)

2013. máj. 29. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet ezt mondani elegánsabban is. A "Szállj ki a p.ncimból" olyasmi, amit egy 8általánosos putris gettós c.gány mondana, főleg család előtt... vállalható? te jó ég... szted ez hol vállalható a család előtt? Inkább olyasmit mondj neki, hogy legyen szíves nem beleszólni az életedbe, és akkor lesz gyermeked, amikor te szeretnéd.
2013. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!