Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valakinek hűvösebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek hűvösebb helyen a nászútja?

Figyelt kérdés
Skócia, Skandinávia stb, szóval nem "tipikus" meleg helyen, tengerparton :) Mi volt az indok, ami miatt oda mentetek?

2013. jan. 22. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan még nem volt nászutam, de a párommal azt is terveztük hogy akár Finnországba mennénk. Mivel nekem nagy vágyam hogy oda eljussak, szeretem a nyelvet, és szép országnak tartom. Még nem vagyunk az esküvő közelében talán pár év még, de lehet hogy mi oda fogunk menni. :) :)
2013. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi Lillafüreden voltunk télen - mert télen volt az esküvőnk. Ha több pénzünk lett volna, mentem volna szívesen az általad említett helyekre is. Egyrészt napallergiám van, így engem nem vonz a strand. Másrészt az általad említett helyeken sokat lehet kirándulni, aktívan nézelődni, a strandos-medencés nyaralás meg csak punnyadás, és én azt nem szeretem.
2013. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi melegebb helyre szerettünk volna menni, de nem sikerült. Szeptember végén voltunk Krétán az északi részén. Szóval meleg lett volna, ha nem fújt volna egész nap-egész héten a hideg szél. Nem volt rossz, legalább volt időnk nézelődni, sétálni, összebújni. Rákövetkező évben Egyiptomba mentünk, ott bepótoltuk a meleget :)
2013. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nem annyira szeretem a meleget, úgyhogy mi is hűvös helyre fogunk menni. Lehet, hogy belföldre, mert akkor nem kell olyan sokáig utazni, és szívesebben támogatjuk a magyar szállásokat, éttermeket stb. Magyarországon is van annyi látnivaló, hogy egy élet is kevés ahhoz, hogy mindet megismerjük.
2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben volt az esküvőnk, karácsony után pedig a két ünnep közt elmentünk itthon egy wellness-hétvégére. Ez elég hideg utazásnak számított. Bár mi nem ezt tekintjük hivatalos nászútnak, oda majd februárban megyünk a Karib-térségbe.
2013. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megkérném a lepontozókat, hogy menjenek messzire a kérdésemtől!


Mi nem szeretjük a tengerpartokat (én napallergiás is vagyok), és egy kedves ismerősünk kinn van Svédországban, innen merült fel az ötlet, hogy esetleg Svédországba menjünk nászútra :) Márciusban lenne az esküvő, úgyhogy ha szerencsénk van, még hó is lenne :)

2013. jan. 22. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi Finnorszagban voltunk naszuton, szeptember vegen. Ismerosoknel laktunk, igy - bar nem, ezert valasztottuk - kicsit sporoltunk is. Szerencsenk volt, mert szep napsuteses ido volt, bar huvos. Gyonyoru orszag, tele van tavakkal, rengeteget kirandultunk. Abszolut nem bantuk meg.
2013. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Szentpéterváron és Finnországban töltöttük a nászutat. Szentpétervár meglátogatása az én nagy vágyam/álmom volt. Nem csalódtam, gyönyörű. Amúgy 32 fok volt. A nyári éjszakák meg lebilicselőek voltak.

Ott jól kimászkáltuk magunkat, aztán jött 1 hét romantika egy tóparti házikóban Finnországban. Nagyon klassz volt.

Mi a gyerekek érkezéséig inkább nézelődős külföldi utakra mentünk. Mindketten érzékeny bőrüek vagyunk, és én akkor még 1 napot sem voltam képes nyugodtan végig ülni egy nyugágyban. Most a gyerekek miatt egyelőre a pihenésesebb nyaralások jönnek majd legalábbis egy ideig.

Amúgy Skandinávia gyönyörű. Svédország is nagyon szép, lesz mit megnézni, mikor voltam engem lenyűgözött. Esetleg össze lehet kötni Finnországgal, a kompok 1 éj alatt átmennek (míg utazol, alszol).

Manapság már könnyen lehet körutakat csinálni. Mi Szentpétervárra mentünk, és Helsinkiből jöttünk repülővel, míg a köztes utat vonattal tettük meg.

2013. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!