Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek az hogy esne, ha az...

Nektek az hogy esne, ha az anyósotok, úgy jellemezné a testalkatotokat hogy "gebe" meg "elől deszka, hátul léc"?

Figyelt kérdés
Az tény,hogy nincs nagy mellem,de a kis mell is lehet szép.
2013. jún. 5. 09:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Pont leszarnám. Gondolom, ő sem tökéletes.
2013. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
nem anyóshoz mentél feleségül, ne zavarjon
2013. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

Már nem érdekelne, met elfogadtam magam...

14 évesen mindenki cikizett (édesanyám nem) keresztanyám igen, a fiúk a suliban, nagyon fejletlen kislány voltam 16 éves koromig...

Nagyon fájt. A mai napog fáj, ha rá gondolok is, magamban sajnálom azt a kislnyt aki akkor voltam.


Ma már nem érdekelne. Van akinek tetszem, nem érzemmmagam rosszul a bőröm en, viszont ezeknek a fiatalkori dolgoknak a mai életemre is van hatása, nem minden nap vagyok ilyn magabiztos, mint ma... Van olyan nap, amikor elbizonytalanodom, és mindenen görcsölök, egy egyszerű telefonálástól idegen embernektő lámpalázas leszek.

2013. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádat olvastam...bocsánat....


Az meg végképp nem érdekelne, hiszen a fiának tetszem...

2013. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Te ilyen vagy, a párodnak így tetszel, valoszinuleg az anyósod sem egy bombanő. Szerintem ne foglalkozz vele. :)
2013. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Én teszek az anyósomra, tegyél te is.


Én 11 éve nem vagyok elég jó a kisfiának (mást akart, akit kinézett, ismerem is. Azóta az a nő egy útszéli szintján van, de anyósom ezt meg se hallja, innentől enm érdekel).

2013. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha dundi lennél, akkor meg az lenne a baja, hogy biztosan sokat zabálsz :)))

Ne foglalkozz vele!

2013. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Most már nem az,de sokat mesél arról,hogy fiatalkorában az volt és a pasik odáig voltak érte.

Egyébként a férjem előtt illetett ilyen jelzőkkel és ez nekem nagyon megalázó volt.

2013. jún. 5. 09:33
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is vékony vagyok gondolhatod,mindenesetre kerülöm azokat,akik ilyen megjegyzést tesznek,főként,hogy a pasiknál nincs is belőle hátrányom,de megmondanám a páromnak,hogy beszéljen az anyjával vagy nem fogok odamenni.


Könnyű azt mondani,hogy szarjuk le,érző emberek vagyunk,mindenkinek rosszul esik,ha rosszmájúan sértegetik.

2013. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, én pont az ellenkezőjét hallom, mert túlsúlyos vagyok.. Mi lenne, ha az emberek saját magukkal foglalkoznának ahelyett, hogy mások testalkatát minősítik, kritizálják...?
2013. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!