Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek az hogy esne, ha az...

Nektek az hogy esne, ha az anyósotok, úgy jellemezné a testalkatotokat hogy "gebe" meg "elől deszka, hátul léc"?

Figyelt kérdés
Az tény,hogy nincs nagy mellem,de a kis mell is lehet szép.
2013. jún. 5. 09:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó nagy bunkóság és biztos nekem is rosszul esne, ha beszólnának valami hasonlót.

Szerintem viszont ezt nem neked kellett volna lereagálnod, hanem a párodnak. Mert te akármit is szólsz vissza az bunkóság (még ha jogos is),de az, hogy a férjed ott állt melletted szótlanul mélázva... Hát ez az igazán durva.

2013. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg,anyosod milyen alkatu? Ha nagyobb darab,mint te,en lazan azt mondtam volna neki,hogy legalabb a ferjem nem a mamat szereti bennem D. Ha viszont hozzad hasonlo,akkor azt,hogy -De mama,hat maga is pont ilyen,mint en,mert csodalja,hogy a fianak ez a tipus tetszik? D Amugy pedig hidegen hagyna,mit mond,mert ez azt jelenti,ha leszol,hogy az irigyseg beszel belole. Az nagyobb baj hogy a ferjed nem vedett meg,nekem EZ esne rosszul es negyszemkozt el is magyaraznam neki,legkozelebb mihez tartsa magat.
2013. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Négyszemközt elmagyaráztam a történtek után a férjemnek a dolgokat. Azóta kiáll mellettem és megvéd.
2013. jún. 5. 11:20
 34/37 anonim ***** válasza:
Nekem anyósjelölt pepitában szól be néha, hogy fogynom kéne... azt sem tudja, alapvetően milyen az alkatom, meg hogy 10 kiló gyógyszer miattjött fel rám, és milyen kínkeservesen próbálok tőle megszabadulni mozgással és diétával. Szerencsére a barátom helyrerakja, nem anyuci pici fia. Ha neki tetszem így, akkor nagy probléma nincs (bár én magam miatt próbálok fogyni).
2013. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez csak jó,örülj neki! ^^ Én szeretem mikor ilyet mondanak ram,lehet lepontozni nyugodtan.:)
2013. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
nah gondolom az anyósom alakja sem egy tökély, úgyhogy kinevetném. egyébként meg a hátad mögött mondta? ha a szemedbe akkor azt akrja, hogy hizzál valószinü. biszti nem akar rosszat.
2013. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
47%
M?ondd meg neki: Te tökéletes vagy akkor? Inkább gebe minthogy dagadt disznó
2013. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!