Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek az hogy esne, ha az...

Nektek az hogy esne, ha az anyósotok, úgy jellemezné a testalkatotokat hogy "gebe" meg "elől deszka, hátul léc"?

Figyelt kérdés
Az tény,hogy nincs nagy mellem,de a kis mell is lehet szép.
2013. jún. 5. 09:13
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,és a bíztatást.

Nem estek jól a szavai egyáltalán. Egyébként is semmi önbizalmam nincs,erre tessék rátesz egy lapáttal!

2013. jún. 5. 10:13
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a férjem előtt illetett ilyen jelzőkkel és ez nekem nagyon megalázó volt.


És a férjed hogy reagált?reagált egyáltalán valahogy?


nekem sokkal jobban fájna az ha ilyen esetben a férjem nem szólna rá semmit mint ha anyós lekövérezne.

2013. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Hát igen. A férjem csak hallgatott,nem szólt semmit :(
2013. jún. 5. 10:19
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a férjeddel hogy ezt ne hagyja,már ha számit egyáltalán neki az hogy téged ez elszomorit.
2013. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
52%
Na pff! Nálunk meg a versengés megy anyósom és sógornőm közt hogy melyikük a vékonyabb. én 165cm vagyok és 58-60kg. Nem vagyok vékony de két gyerek után tetszek magamnak :) szerintem átlagos vagyok. Anyósom már csak 45kg, a sógornőm 50 és erre büszkék hogy milyen vékonyak. Én rosszul érzem magam a társaságukban, pedig lehet hogy férfi szemmel nézve én vagyok a normálisabb alkatú. De lesz..om hogy versengenek. sógornőm is a szülés után 3 évig 80kg volt, én szülés után már 6 hónappal a régi alakommal büszkélkedtem. én mindig ilyen alkat voltam, és nagynehezen de elfogadtam magam, a párom MEGTILTOTTA
2013. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Itt a legnagyobb baj az, hogy a férjed nem állt ki melletted! Mert az anyós lehet hülye, rosszindulatú, de a férjednek ezt nem kellene tűrnie.


Egyébként ha az enyém beszólna egy ilyet biztos megjegyezném mosolyogva, hogy nekem legalább nem lóg majd a térdemig a tőgyem az ő korában, mint neki, vagy hasonlók :)


Tényleg a férjeddel kellene beszélni, hogy ez nagyon nem jó így.

2013. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
30%
ok véletlen elküldtam :) szóval a párom megtiltotta h fogyókúrázzak. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy a párod így szert mert téged választott és nem egy töltött galambot :)
2013. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám anyósom ilyet mondana, akkor az nem nekem esne valahogy, hanem ő esne egy szép nagyot valahogy....
2013. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

ha az én anyósom mondana ilyet, kinevetném és közölnél, hogy először faragjon le magából, aztán mondjon le engem. egyébként engem is rengetegen csúfoltak az iskolában, de mára összeszedtem magam. alig várom, hogy a 10-15 éves oszt. találkozón megjelenjek (max. 10 percre, többet nem érdemelnek!), mindenkinek le fog esni az álla!!!

24/l

2013. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

én is gebe vagyok. Jó épp mellem az van valahogy de amúgy nagyon vékeony vagyok alkatilag. Ha valaki beszól én is utálom, mert szerintem legalább akkora bunkóság mintha azt mondanák h "jajj de kövér vagy". Mert én ugyanúgy nem tehetek róla, és a lesajnáló meg szörnyülködő megjegyzsések ellenére sem tudok mit tenni, eszem rendesen. Szóval én megmondanám anyósnak h már Kérdezés nélkül kifejtette a véleményét és én elfogadtam, nem kell minden alkalommal elmondania nem vagy hülye érted h ő ezt gondolja rólad.

Nekem inkább az fájna h a párom meg se véd, minimum h kiáll melletted és elmondja h neki pont így tetszel(még akkor is ha amúgy nagy mell párti, nálunk ez alap h kiállunk egymás mellett még ha egyet is értünk a kritikával, nem hagyjuk h valaki a párunkat ócsárolja)

2013. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!