Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek az hogy esne, ha az...

Nektek az hogy esne, ha az anyósotok, úgy jellemezné a testalkatotokat hogy "gebe" meg "elől deszka, hátul léc"?

Figyelt kérdés
Az tény,hogy nincs nagy mellem,de a kis mell is lehet szép.
2013. jún. 5. 09:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek is ki kellene védenie szerintem.
2013. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

a párod tud arról, hogy az anyósod szekál téged?

Nem érez vágyat arra, hogy megvédjen téged, és leállítsa őt?


Ha tud róla, és lapít, akkor az az igazi probléma, nem az anyós.


Más: Saját sztori. Mikor először mutatott be az exem a szüleinek, akik egyébként már akkor is idősek voltak, a kedves mama elémállt és puszi helyett két marokkal megcsöcsörészett. Értsd így: rendesen belemarkolt a mellemben, és azt mondta, hogy "jól van öcsike, jól választottál!"


szerintetek? o.O

2013. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mondjuk ilyeneket nem mondtak anyóspajtásék, de folyton piszkálnak, hogy egyek, mert milyen vékony vagyok stb. Nah persze amikor találkozunk ismerősökkel, akkor mégis engem dicsérnek meg, hogy milyen csinos vagyok, nem őt, vagy a sógornőmet, aki szinten "nagyobbacska". Bár az én súlyom szerintem teljesen ideális, van mellem is, bár nem túl nagy. Szóval szerintem még mindig jobb, hogy vékony vagy. :)
2013. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
12-es, ez nagyon jó! :D Mit válaszoltál? Ilyen szituban el nem tudom képzelni, mit kellene válaszolni. :D
2013. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

12-es a perverz anyós.


Nem tudom,de ezek után,ha elvárnák a gyakori látogatást,lehet szakítanék.:D


Persze ezt nem írtam komolyan,de kerülném ezt a perverz nyanyát,a végén még ki tudja mi lesz még a tarsolyában.

2013. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

12-es, nekem is a párom fogadott mamája a melleimet nézegette, hogy milyen szép fejlett vagyok, majd a következő pillanatba ruhán keresztül fogdosta a melleimet, én zavarba voltam, a párom és a fogadott mami mosolygott.

Majd anyóka megjegyezte, hogy nekem sokkal jobbak a melleim, mint az előző barátnőnek, lesz mit gyurkálnia...stb.

Szegény mamóka azóta sajnos nem él, elvitte a sok betegsége, de nagyon kedves, ami a szívén az a száján volt, nem lehetett rá haragudni.


Kedves kérdező, az anyósoddal nem törődj, esetleg, ha a párod nem véd meg az anyóssal szembe, válaszolj rá valami frappánsat:

Pl: Legalább 40 éves korodba nem fog lógni a melled ( mint neki), de biztosan vannak ennél is frappánsabb válaszok.

Egy idő után ő is bele fog törődni, amikor látja, hogy szerelmesek vagytok a pároddal, és együtt vagytok még sokáig. A mai világba nem sok a hosszú távú kapcsolat.


Ha meg majd egyszer unoka lesz, akkor meg végkép nem a melleidet fogja nézni, hanem az unokákat.

2013. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván a pasik ma nincsenek odáig érte. :) Úgy járt, mint Villon balladáinak kivénhedt lo.tyói.


Anyóspajtást ignoráltd vagy tedd helyre. Senkinek sincs joga a másik embert alaptalnul és okatalanul bántani. Még ha százszor az anyósod is az, aki bánt. Anyósod AKKOR volt szép, te peidg MA vagy szép. Ennyi. :)

2013. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
12-es: és nem vágt.ad s.zájon fordulásból? Én azt tettem volna.
2013. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is megkaptam, meg figyelte mikor-mennyit eszek, és azzal terrorizált, hogy mennyek orvoshoz, mert anorexiás vagyok.

Egy darabig bántott, aztán leszartam.

Én így vagyok jó.

2013. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigy! Fiatal vagy, ő meg már nem, és nem tudja feldolgozni, így inkább beszólogat...ez egy fordított, rosszul kifejezett bók a számodra tőle!:) Én legalábbis így fognám fel :)
2013. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!