Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenkinek ilyen sok gondja...

Mindenkinek ilyen sok gondja van a párja családjával?

Figyelt kérdés

Többnyire úgy csinálnak, mintha örülnének nekem, meg annak, hogy együtt vagyunk. Közben viszont látszik rajtuk, hogy a hátuk közepére sem kívánnak. Vannak a családjában, akik ezt ki is fejezik, már eléggé össze vagyok törve.

Nem értem, miért, mivel én szedtem ráncba a páromat, aki korábban teljesen depressziós volt, szét volt csúszva és nem volt célja az életével. Udvarias voltam mindig is, elmosogattam sokszor, segítettem a felújításban, mégis úgy kezelnek, mint egy kígyót.


2013. jún. 19. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem.


Vannak dolgok amik furák, de egyik sem ellenem irányul, mert a párommal is ilyen az édesanyja.

Tesójával semmi gond.


Igazából amíg a párom szeret, és kiáll mellettem nem igazán érdekel mit gondolnak rólam, magamat adom.

Sőt ha valami nem tetszik szólok is.

2013. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem, engem nagyon szeret, nem csak a szűk, de a tágasabb családja is.
2013. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Engem is szeretnek.
2013. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez van. Annyi a különbség, hogy én a szemlélő vagyok. Azaz anyum a feketebárány, őt bántják mindig, ő van kinézve mindenhonnan, pedig sokat tett apumért és a családjáért is, de apum családja (a nővére, mamám, az öccse és ezek családjai) nem szereti anyumat. Az okot nem tudjuk mi sem...
2013. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok,amiket nagyon nehezen tolerálok, bár páromnak nem az anyukája (sajnos már nem él),hanem a nővére viselkedik számomra furán. Olyan,mintha ő akarna lenni az anyja, tündérkémnek becézi, és nekem sokszor olyan, mintha nem is akarná elengedni magától az amúgy már nem tizenéves páromat.Hallottam vissza dolgokat már magamról, meg egy időben az én viselkedésem volt terítéken. Ha ennyire nem vannak tőlem odáig, én a továbbiakban nem is vagyok különösebben kíváncsi rájuk. Már csak azt nem értem, hogy akkor mire fel van szükség alakoskodásra,meg színjátékra, mert ahányszor összefutunk, nagy mosoly,sugárzó jókedv meg cupp-cupp....nekem ezt nem veszi be a gyomrom,és lekopogom, 3 hónapja nem is találkoztam velük, jobban is érzem magam, viszont 1 hét múlva családi sütögetés,hááát,mit ne mondjak,valahogy nem vagyok odáig a dologtól.

Tehát gondok vannak, amire számomra az a megoldás, hogy nem beszélek velük, csak nem tudom, ez meddig tartható.

2013. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
párom szülei elváltak, apósom családjával baromi jól kijövök viszont anyósom családja az egy undorító emberekből álló "társaság", már meg akartak verni, feljelentettek, rendőrt hívtak rám, elütöttek, átbasztak és még sorolhatnám. kint voltam külföldön párommal és ránk telefonált anyós h beszakadt a házuk teteje, mivel ács munkával foglalkozok rendeltem anyagot a tetőhöz és levitettem hozzájuk, mire megjöttünk külföldről(1 hét) eladtak az utolsó lécig mindent amit én megvettem. Itt betelt a pohár azóta nem vagyok hajlandó még csak beszélni se velük. Te se törődj velük, ne akarj magadnak még több fejfájást a jövőben.
2013. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

És kiderül mennyire nem vagy egyedül. :D


Nálunk a héten lesz családi sütögetés. Engem anyósom világ életemben utált, átkozott folyamatosan, persze csak hallomásból tudom. Nem lát szívesen a családi eseményeken, pedig a párom hugát és az ő családját minden héten meghívja magához ebédelni. Az én családom a férjemmel (aki anyósom fia ugye) ki vagyunk hagyva mindenből. Sosem tettem negatív dolgot feléjük, mindig készültem nekik minden jóval, meghívtam őket ünnepekkor. Aztán elkezdtek kitudódni a dolgok. Ok nélkül akartak elszakítani a férjemtől, folyamatosan rágalmaztak, kibeszéltek és a saját gyerekeim (akik az unokái ugye) sosem foglalkoztatták őket. Most az én rokonságomat hívtam meg az eheti sütögetésre, de anyósom kiakadt, hogy miért nem őket hívom és felejtsem el a saját családtagjaimat (akiket egyébként nagyon szeretek). Most meg lettek hívva anyósomék is és a férjem húgának családtagjai is, hogy etessem, itassam őket, mert anyósomék nem bírnak magukkal. Így tölthetem a saját bulimat megint olyan emberekkel, akiket nem szeretek. A férjem pedig két tűz között van ugye.

2013. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez komoly probléma, 5-ös. Mert ugyan nem a családjához mész hozzá(esetleg), hanem a párodhoz, akkor is mindig el kell viselned őket egy bizonyos szinten, ami megmérgezheti az életedet.

Nekem sem volt bajom egy ideje, de közeledik egy családi program és egyre inkább piszkálják a páromat, hogy egy papucs, hogy túl sokat törődik velem, meg egyébként is.


Nálunk az a terv, hogy messzire költözünk, úgy sokkal könnyebb lesz. Mivel ő sem nagyon szereti a családját... vagyis pont emiatt most már nem szereti őket.


Igazából felesleges volt kiírni a kérdést, csak tele a hócipőm és muszáj volt leírnom valahová.

2013. jún. 19. 18:41
 9/14 A kérdező kommentje:

Ilyen súlyos eseteket elképzelni sem tudtam volna. Itt tettlegességig nem fajul a dolog. Nem is tudna, mert nem megyek a közelükbe már hosszú ideje.


De olyan nehéz felfogni, mert rengeteg más embert meg el tudtak fogadni. Párom nagybátyja például elvett egy elmebajos nőt, akinek muszáj volt teherbe esnie egy hormonkezelés alatt - most válnak, mert a gyerek emiatt süketen meg vakon született. A nő pedig ennek ellenére a család tagja, ott lakik az anyósáéknál (aki a párom nagymamája), és ő utál a leghangosabban. Közben meg én lennék az első, aki nem okoz családi katasztrófát 3 éven belül.

2013. jún. 19. 19:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs különösebb gondom velük,egy személyt kivéve:az anyósjelöltet.Bár ez is igazából az ő baja,a hátam mögött próbál befeketíteni,de annyira nem érdekel.Én nyugodtan alszom,és mosolyogva nézek a szemébe,ha baja van,hát legyen,ő amúgy is mindenkit utál,a páromat is,aki a mostoha fia.
2013. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!