Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van joga az anyósomnak beleszó...

Van joga az anyósomnak beleszólni, h milyen programokat csináljak nyáron a gyerekkel? Túl unalmasnak ítéli.

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 22:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod akkor igen van. Ha nem hagyod akkor semmi köze hozzá.
2013. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Max. tanácsot adhat aztán megfogadod vagy nem. Joga nincs beleszólni.


"Mi jól érezzük magunkat"


és téma lezárva.

2013. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
11%
ha nyáron gyakori kérdéseken vagy, ahelyett hogy valami értelmeset csinálnál, vagy dugn*l egy jót, tényleg gáz vagy.
2013. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
73%
Szerintem állj ki az igazadért, nincs joga beleszólni.:)
2013. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
3-as, ha jól látom te is itt vagy....
2013. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem szándékozom hagyni amúgy, h beleszóljon.

Az értelmes válaszolónak meg üzenem, h én nem unatkozó kamasz vagyok, készülj inkább a pótvizsgára ahelyett, h itt teszed magadat nevetségessé.

2013. jún. 24. 00:22
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Most minden rosszindulat nélkül: Ha ő jobbat tud, akkor legyen olyan is. A gyerek biztos jól érzi majd magát. Azért, mert anyósnak is van ötlete, nem kell egyből fújolni. Ha meg nincs ötlete, kérdezd meg, hogy és a mama mit tervez?
2013. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nincs joga, senkinek sincs joga beleszólni, egyedül a férjednek.


"Az értelmes válaszolónak meg üzenem, h én nem unatkozó kamasz vagyok, készülj inkább a pótvizsgára ahelyett, h itt teszed magadat nevetségessé."


Ne másokat kontrollálj, Kérdező, csak magadat. Mindenki úgy csinál magából hülyét, ahogy kedve telik benne.

2013. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Konkrétan az volt az ötlete anyósnak, h mivel mi lakásban lakunk és csak az utcára tudom kivinni, meg játszóterezni, vigyem át inkább hozzá a kertbe, mert ott jobb a gyereknek. Viszont én nem szeretném az egész nyaramat vele tölteni (nyugdíjas).
2013. jún. 24. 09:02
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne vele tölteni az egész nyarat? elviszed a gyerkőcöket, megkéred, hogy vigyázzon rájuk és te elmész dolgozni. nem hiszem, hogy végig ott szeretnél ölbe tett kézzel állni felettük. a másik, hogy biztosan fog nekik örülni a nagyi is. ne nézd a rossz oldalát!
2013. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!