Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programokat csináltok...

Milyen programokat csináltok kettesben, hogy ne hűljön ki a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan válaszát várom, akik már együtt élnek. Esetleg már hidegültek el egymástól, de sikerült visszatalálni egymáshoz. Mondanátok szép közös élményeket?

2013. jún. 9. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Séta, étterem, színház, állatkert, ilyesmiket csinálunk. Vagy csak otthon filmezünk, főzünk, összebújunk.
2013. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
séta, közös barátokkal nyársalás, bográcsolás, kutyasétáltatás, fagyizás, pizzázás, gyroszozás, filmezés
2013. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálunk minden hónapban 1 napot annak tervezni, hogy csak ketten elmegyünk valahova.
2013. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Otthoni programok: sokszor romantikus vacsora, én főzök neki vagy ő nekem, együtt is főzünk néha, nagy élmény:), habfürdő, gyertyafény, pohár bor vagy egy kis jégkrém kíséretében..., kellemes zene, masszázs olajjal, néha játsszunk is együtt playstation-ön, ha találunk olyan 2 fős játékot, ami tetszik. Nagyon jó közös program egy pár napra. Ezek igazából tök átlagos dolgok, de segítenek ellazulni és közelebb kerülni egymáshoz.


Ezenkívül eljárunk kirándulni, hegyet mászni, barlangászni, csónakázni, piknikezni, termálfürdőbe, motorozni, étterembe/cukrászdába, néha múzeumba, színházba, moziba. Szoktunk együtt biciklizni, squash-olni. Na meg persze most nyáron szalonnasütés, grillpartik, sörözgetés, egyébként meg télen néha kocsmába, iszogatunk a barátainkkal, biliárdozunk, dartsozunk pl., állatkertbe vagy hasonló helyekre is szívesen megyünk, sokminden érdekel minket. Néha járunk koncertekre , nyáron élményfürdő...télen hógolyózunk, hóembert építünk, szánkózunk..., tavasszal-ősszel gombát szedünk, vagy gyümölcsöt (áfonyát, szamócát, szedret az erdőben)


Inkább azt mondanám, hogy sokféle, változatos programokat szervezünk, hétvégén szinte mindig megyünk valahova 1 nap, néha hétköznap is. Emellett viszont van egymás nélkül töltött idő is, mindenkinek van ideje a hobbijára (én pl. tanfolyamra járok és külön sportolni), így nem unalmas a dolog. Talán sokaknak dedósnak számít pár program, amit leírtam, de mi nem zárkózunk el semmitől. Tudjuk felhőtlenül élvezni huszonéves, dolgozó ember létünkre is a szánkózást, vízicsúszdát, és emellett amikor otthon vagyunk próbálunk lazítani, törődni egymással, néha meglepni a másikat apróságokkal, kimutatni, hogy szeretjük.

2013. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igaz, hgoy nem élünk együtt, viszont mivel távkapcsolat, ezért egész nap vagy nála, vagy nálam vagyunk ha együtt vagyunk, házimunkával, főzéssel, stresszel együtt.

mi nagyon szeretünk sétálni, tollasozni, biciklizni, meg úgy alapjában a természetet. az állatokat nagyon szeretjük, elmegyünk vadasparkba, találkozunk más hasonló érdeklődésü párokkal,olvasunk, mg megbeszélünk elég sok mindent. a sport szerintem nagyon jó hatással van a kapcsolatunkra.

2013. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!