Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig van joga a szülőnek...

Meddig van joga a szülőnek beleszólni gyereke életébe?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok sose dolgoztam komolyan, nem tanultam felelősséget, drogoztam, ittam, mindig a szüleim tartottak el, nem volt rám idejük nagyon mert sokat dolgoztak csak pénzt kaptam tőlük figyelmet kevesebbet persze azért nem mondanám őket rossz szülőknek. Jelenleg nyugtató függő vagyok egy drogos barátom van aki lehúz anyukám munkanélküli lett van egy csomó hitelünk én ugy érzem krisna völgybe szeretnék menni egy időre h ne golyózzak be de mivel csak apukám dolgozik így nagy a nyomás h ha itt hagyom a szüleim mi lesz. Ugyanakkor félek h én ebbe igy belerokkanok nem bírok előrébbjutni
2013. jún. 6. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Amíg hagyja.
2013. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Úristen O.O


Krishna völgyben nem lesz jobb.


Inkább állj a saját lábadra. 24 évesen már évek óta dolgoznod kéne, drogokat és nyugtatókat hagyd abba, iratkozz be egy elvonóra. És imádkozz, hogy a szervezeted elviselje azt, ahogy eddig éltél.

2013. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Addig van joga a szülőnek beleszólni, amíg ő tartja el a gyerekét.
2013. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
olvassátok lécci végig
2013. jún. 6. 12:39
 5/17 A kérdező kommentje:
jelenleg webcamerás munkára mehetnék de nem akarok...holnap megyek egy fitnessterembe is remélem az összejön recepcios
2013. jún. 6. 12:40
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

- a felelősséget a szüleidre tolod ("nem volt rám idejük") pedig az életedért 100%-ban te felelsz

- leírod, hogy értéktelen ember vagy, de eszedbe nem jut, hogy magad miatt

- látszatra a szüleidért aggódsz, pedig nem, csak azért, hogy mit fognak mondani rólad

- ők is a saját életükért felelnek, nem a tiédért

2013. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Webkamerás munka??? Vagyis százforintos prosti??

Inkább a recepciós állás kéne neked.

És a nyugtatókról orvosi segítséggel állj le.

2013. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden gondolatodat le kell foglalni és dolgoznod kell, keményen, hogy elfàradj és ne olyanokon törd a fejedet, amivel irtod a szervezetedet.

KITARTAS!

2013. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 6. 12:47
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Ebből az derül ki, hogy a szüleid egyáltalán nem szóltak bele az életedbe, mert akkor nem tartanál itt. Részvétem és ugyan szerintem a szüleid hibásak, hogy ide jutottál, viszont mostmár felnőtt vagy, mostani tetteidért már csak te vagy a felelős. szedd össsze magad, kemény munkával kitartással bármit elérhetsz, de ne legyél kishitű és bízz magadban. És másoktól várd a megoldást, mert mindig csak magadra számíthatsz.
2013. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!