Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bemutatnad a parodat igy is?

Bemutatnad a parodat igy is?

Figyelt kérdés
lassan egy eve vagyunk egyutt de mostanaban elegge kuzdunk a kapcsolatunkert. Nem tudom meddig birjuk es h birjuk e egzaltalan. a szuleim meg nem ismerik, mert kulfoldon elek, de most meg fognak latogatni es nem tudom h sulne el egy talalkozo. en szeretnem h megismerjek egymast, de ahogy mostanaban allunk egymassal amiatt hulyen ereznemmagam h el kene jatszanunk h minden ok...ugy erzem a parkapcsolati krizisunk senkire nem tartozik de ha valakikkel talalkozunk akkor azok reszei lesznek. szerintetek? szeretjuk egymast de sok a vita es nem tudom h csak mert stresszes idoszakot elunk meg vagy mert szimplan nem passzolunk. mit tanacsoltok?
2013. jún. 27. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Én bemutatnám. De nem kell megjátszani magatokat, nem kell az mondani, hogy a leendő férjem, csak szimplán a barátom, és kész.
2013. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nektek kell tudnotok, hogy valóban szeretitek egymást. Azonban, ha ez a krízis tartós marad és nem tudjátok megoldani, amikor már úgy érzed, hogy jobb nélküle, mint vele, akkor valószínűleg nem illetek egymáshoz.

Először rendezzétek ezt a dolgot köztetek. Ki tudja mit hoz a jövő és szerintem te is szívesebben mutatnád be őt úgyhogy boldogok vagytok együtt.

2013. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szüleid tudnak a párodról? Ha igen, elmesélheted nekik, hogy nem éppen a legjobb a kapcsolatotok, így pedig be is mutathatod nekik, ha mennek hozzád látogatóba. Fel lesznek készülve arra, hogy lehet nem sokáig maradtok már együtt.

Úgy biztosan nem mutatnám be, hogy megjátszuk, hogy minden rendben, aztán piff ár hét múlva már nincsen sehol.

2013. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg szólj előre a szüleidnek erről. Így ahogy most leírtad nekünk.
2013. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem jonnek gyakran a szuleim kb evente egyszer tudjak osszesporolni. Volt ugy h nyaron a baratom hazajon velem de most nem akarom felhozni a temat h vegyen draga repulojegyet mikor igy allubk. O mar bemutatott a sajatjainak es nagyon rendesek voltak velem.
2013. jún. 27. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én is bemutatnám. És nem kell megjátszanotok magatokat. A szüleid is tudják, hogy minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Ők is gondolom már veszekedtek :) Szóval csak lazán, ha szeretitek egymást, akkor a szüleid példája még útmutatást is adhat nektek :)
2013. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mar csak azt nem tudom, h hogyan tegyem meg, mert nem beszelnek kozos nyelvet. a szuleim mar nagyon kivancsiak ra de nem tudom milyen program nem lenne kinos mosolygas a kozos nyelv hianya miatt
2013. jún. 27. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:

tolmácsolsz? :)

Amúgy bowling? Az jó csapatépítő is :D

2013. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!