Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párodat vagy a testvéredet...

A párodat vagy a testvéredet szereted jobban? Vagy mindkettőt ugyanúgy de másképp?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
A paromat. A testveremmel nagyon rossz a kapcsolatunk, nem beszeltunk mar vagy fel eve.
2013. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

A páromat.

A testvéreimmel haveri a kapcsolatom: családi alkalmakkor találkozunk, egy évben 4-5x. De ha örömöm vagy bánatom van, nem őket hívom.

2013. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt nagyon szeretem, de persze másképp :) Hiszen a tesó, az tesó, a párom meg a szerelmem.
2013. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
A páromba szerelmes vagyok, a testvéremet pedig szeretem.
2013. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy elég értelmetlen kérdés mert más a testvéri szeretet és más a szerelem. Semmi közös nincs bennük.


Olyan viszont lehet, hogy a testvéreddel nem értesz egyet vagy szemét módon viselkedik és nem szereted vagy nem szívesen vagy a társaságában.


De ha nincs gond se a pasival se a tesóval akkor nem lehet megállapítani, kit szeret az ember jobban.

2013. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó kapcsolatom van a párommal (ha nem így lenne, nem is lennék vele:D) és a tesóimmal egyaránt. Egyébként már gondolkoztam ezen a kérdésen. Szerintem ugyanannyira szeretem a húgaimat meg a barátomat, csak másképp:)
2013. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs testvérem, de hogy a párom jobban szeret, mint bármelyik testvérét, az biztos. Elég csúnyán viselkedtek vele.

De hogyha normális a párkapcsolat is, meg a testvérek közti viszony is, én úgy képzelem, hogy a kettő nem egyforma szeretet lehet. Mint ahogy a szüleit is másképp szereti az ember, mit a párját, gondolom, a testvéreit is.

2013. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges a rivalizálás a pár és a testvér között. Nem is értem miért kell féltékenykedni. szerintem sem egyforma szeretetről van szó.
2013. márc. 25. 13:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled, szerintem is felesleges a rivalizálás.

De azt azért tudni kell, hogy a párunkkal tervezzük általában leélni az életünket, nem a testvérünkkel. Ezt csak azért mondom, mert például itt is megjelent olyan kérdés, hogy az illető a nővérével beszélte meg inkább a dolgait, semmint a párjával. Valahogy mindig előnyt élvezett a nővére. De az ilyen párkapcsolatot nem érdemes erőltetni, ha kérésre sem változik semmi, igazából itt sincs értelme a rivalizálásnak.

2013. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Egyertelmuen a paromat. Vele osztom meg a gondomat, egyedul ora szamithatok az eletben.

Vele megyek keresztul az eleten.

2013. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!