Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselnéd el a párodat...

Hogyan viselnéd el a párodat ha agresszív lenne?

Figyelt kérdés

Egész nap kiabál, tör-zúz meg beleköt mindenkibe, persze vannak nyugodt pillanatai is. Én itthon vagyok a gyerekkel, ő meg azért van itthon mert balesete volt. A súlyemelés és a boksz volt a mindene, de mivel eltört a bordája és a keze, így nem tudja levezetni az energiáját csak rajtunk. Remélem minél hamarabb meggyógyul mert ez így nem jó senkinek. Eddig ugye nem volt ilyen problémánk de most nem tudok vele mit kezdeni. Most egy kicsit félek tőle mert túl erős és esélyem sem lenne ellene, de nem hiszem, hogy megtámadna. Nehéz elviselni de nem akarok veszekedni vele, hiszen nem tehet róla. Ti mit tennétek?

26/N



2012. okt. 23. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem élnék együtt olyan emberrel, akitől félek és aki folyton megfélemlít.
2012. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális viselkedés azt te is tudod. Nem te tehetsz róla, hogy nem tud sportolni. Beszélgess el vele róla.
2012. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne tehetne róla? Ez tipikusan olyan nő mondata, aki mindent megbocsát a párjának, még azt is, ha az megütné.... Dehogynem tehet róla! Minden cselekedetünkért mi saját magunk vagyunk a felelősek! Miért ki tehet róla, ha nem ő, hogy nem tudja más módon levezetni a fölös energiáit? Az nem indok, hogy balesete volt és nem tud boxolni....
2012. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám a picsbe pár napra aztán bokszoljon akivel akar meg dühöngjön akivel akar, de ne velem.
2012. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Tehát ha jól értelmezem, most otthon fekszik egész nap?

Anyagiakkal minden okés?

2012. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
A válasz: sehogy. Eszem ágában se lenne félelemben élni, és ennek kitenni a gyerekeket is. Beszélgettél már vele?
2012. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tetris ***** válasza:
100%

Csak idő kérdése, mikor csattan el az első pofon. Biztos vagyok benne, hogy ő is látja, érzi, tudja, hogy félelmet kelt benned a viselkedése, és ez számára hízelgő lehet.

Mi az, hogy csak rajtatok tudja levezetni az indulatait? Vegye fel a cipőjét, és fussa körbe a háztömböt. Vagy ássa fel a kertet. Pucoljon ablakot. Fürdesse meg a gyereket, meséljen neki. Millió dolgot tehet azon kívül, hogy a gyereket is és téged is megfélemlít. Ez így nincs rendjén.

Tényleg úgy gondolom, hogy csak idő kérdése, hogy téged használjon boxzsáknak.

2012. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tarts magadnál sokkolót.
2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy baleset ide,vagy oda,nem állatok vagyunk,hogy egymáson vezessük le a feszültséget,úgyhogy erre a viselkedésre nincs mentség.Akkor fog tisztelni,ha te is bántani fogod,persze szavakkal.Ja,de ez is rizikós,mert eldurranhat az agya.:(
2012. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha bárki is így viselkedik velem,én már ott se vagyok.
2012. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!