Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek tönkre akarják...

Szerintetek tönkre akarják tenni a kapcsolatunkat? Mi a megoldás? Nektek hasonló sztori?

Figyelt kérdés

Párommal keveset vagyunk együtt mert mindig dolgozik. Van amikor hosszú ideig csak este jut időnk egymásra vagy délután kb.2-3 óra.Erre most elő állt a családja avval,hogy nem csinál otthon semmit és hogy a szabad időbe amit csavargással illetve közös programmal töltünk inkább segítsünk be otthon. Evvel még nem lenne baj de a kedvesem testvére egész nap ráér mert gyesen van mégsem csinál semmit, csak nyavalyog hogy fáradt mert gyerek így-gyerek úgy. De sokszor hallom hogy még éjfélkor beszél telefonon.

A másik testvére napokig otthon sincs neki mégsem tesznek megjegyzést.

A másik meg hogy már többször hallottam, hogy megjegyzést tesznek rám a hátam mögött, de meghallottam mert pont akkor léptem be,vagy hangosabbak voltak a kelleténél. Úgy gondolom nem fogadnak el csak megtűrnek, és néha már kellemetlenül érzem magam.Ha otthon maradunk pihenni azért teszik a megjegyzést,ha elmegyünk meg azért.


2013. júl. 7. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
És te mit csinálsz? Tanulsz? Dolgozol? Hány évesek vagytok?
2013. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dolgozom.27 évesek vagyunk
2013. júl. 7. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Költsönadom a 2,5 éves lányom, utánna mond anyuka gyesen van és nem csinál semmit!
2013. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Érdekes mert csavarogni meg edzeni hetente 3x eltud menni..
2013. júl. 7. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Szokásos: Minek kellett anyóshoz költözni? Ja, pénz miatt. Akkor minek kellett összeköltözni? Ja, mert alig találkoztok.

Akkor vegyetek ki egy cseszett lakást és kést!

2013. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem költöztem oda.
2013. júl. 7. 14:57
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Akkor is, melóztok mindketten, elég idősek vagytok, ez a megoldás. Mire vártok?
2013. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok meg elköltözni, mert így senkinek nem lesz jó és csak egymás idegeire mentek. Azt meg nem szabad figyelni, hogy kinek mennyit kell otthon csinálni, mert azzal úgy sem leszel előrébb. Attól mert a tesójának nem kell a párodat ugyan úgy fogják csesztetni. Sajnos ez van. Vannak szülők akik kivételeznek. Ezen úgy sem fogtok változtatni max csak magatokat idegesítitek.
2013. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem laksz ott, akkor meg mégis honnan tudod, hogy ki mit csinál éjfélkor?
2013. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyilván ott alszom
2013. júl. 7. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!