Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért képzelik azt, hogy...

Miért képzelik azt, hogy mindenki az anyósánál lakik?

Figyelt kérdés
Egy rakás kérdésnél, ahol valami baj van az anyósékkal/szülőkkel ilyeneket írogatnak, hogy nem kell a fedele alatt lakni, költözzél el akkor azt csinálsz, amit akarsz, örülj, hogy megtűr stb. Holott senki se mondta, hogy ott laknak, többnyire ezután le is írják, hogy soha életükben nem is laktak a "fedele alatt". Ezek a válaszolók hülyék vagy mi?
2013. júl. 9. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudom lehet nagyon más kérdéseket olvasok de zömében mind az anyósnál lakik aki annyira hisztizik itt
2013. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Én akkor se laknék az anyósom fedele alatt, ha sírva könyörögne + fizetne érte... Aki tényleg vele akik és baja van vele, annak jogos, hogy költözzön el. De egyébként nem kell az anyóssal lakni... Se az anyával, ha már családja van az embernek.
2013. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem hülyék, csak bazi sok ilyen kérdés van, ahol kiderül 3 oldallal később, hogy anyósnál laknak, de nekik milyen szar és sajnálni kéne őket..
2013. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak ezen, hanem más típusú kérdéseknél is van ilyesmi. Kérdez valaki valamit egy betegséggel kapcsolatban, menjen orvoshoz, tápszerről, akkor szoptasson inkább, meg ezer ilyen példa van. Amit nem ír a kérdező, azt hagyják már ki...Vagy tessék úgy írni, hogy "ha az anyósnál laktok, akkor...", nem úgy, hogy költözzelhülye, ha egyszer le se írta, hogy ott lakik.
2013. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Azért, mert olyanokon megy a vita meg a sértődés, hogy el nem tudom képzelni máshogy a helyzetet, mint hogy együtt laknak. És mivel a menyek írnak dühöngve/sírva, így gondolnám, hogy anyós pajti a háztulaj.


Aztán igen, jön a döbbenet, hogy nem is laknak együtt, ekkor akadok ki. Hogy lehet akkor az, hogy nem lehet elküldeni valakit melegebb éghajlatra?


Mi is laktunk sajnos átmenetileg anyósnál, sokat lenyeltem, de szerencsére nem tartott sokáig a saját lakás vétele. Aztán az utolsó csepp a pohárban már akkor volt, mikor eljöttünk. Volt vagy fél évi durci, aztán azóta sokkal jobb a viszonyunk, nem szervezkedik a hátam mögött, nem keresi, hogy mibe köthet bele, nem akar a gyerekekről és a főzésről kioktatni, nem akarja rám erőltetni a saját ízlését és elfogadja a nem választ is tőlem.

2013. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Na, és most miért is lettem lepontozva? (gondolom az ilyen esetek sértettei...)
2013. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!