Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért fiatalabb...

A férfiak miért fiatalabb lányokkal képzelik el a jövőt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Néha elolvasom a hirdetéseket, és ahogy olvasom, egyre inkább azt veszem észre, hogy 40 éves pasi 20 éves lányokat keres. Idézek is egyet:


47 éves, káros szenvedélytől mentes, jól kereső férfi keresi társát 18-25 éves korig.


DE ez csak egy. És nem is csak újságokban, tévében tapasztalom ezt. Ti mit gondoltok?


2011. jan. 7. 14:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Keresse csak, szíve joga...

Tudod, "zsák a foltját" szindróma. Úgyis talál majd olyan libát, aki a pénzéért vele lesz...

2011. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Pedig ha tudnák a pasik:

-minél fiatalabb nő áll melletted, te annál öregebbnek látszol!

2011. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű hogy miért. mert a fiatal az szép, könnyebben irányítható,lehet társaságban mutogatni, büszkélkedni vele, általában még az ilyen korúaknak gyereke sincs.(mármint az ilyen pasik direkt olyat kersenek)
2011. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 emlya ***** válasza:
Így igaz!!!
2011. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

Ez majdnem akkora általánosítás, mint hogy a nők miért csak a gazdag pasikkal mennek el?

Sokszor ezek a férfiak nem lőnek mellé, mindenki megkapja azt, amire vágyik: a nő a kényelmet, a férfi a fiatal nőt. Ez üzlet, egy határozott időtartamra szóló szerződés. Mindkét fél tudja, mit ad bele, és cserébe mit vehet ki. A dolognak megvan az a vonzó oldala, hogy kortól függetlenül mindig fiatal párja lehet az embernek, a gyakori partnerváltással járó nemi betegség kockázata nélkül. Amíg fiatal egy férfi, addig még megveti az ilyet, de ahogy egyre öregebb lesz, az asszony pedig egyre szélesebb, ráncosabb, már másként látja. Amikor a szerelem már réges-régen csak szeretet, átalakulnak a nézetek. Persze ezt senki nem ismerné be, mert ha az embernek nincsenek meg a lehetőségei, az egész csak vágyálom marad. Közben az asszony meg egyre ráncosabb és szélesebb...

2011. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mert fiatal erre jobb magyarázat nincs. Az én szívem ennek csak örül,mert mindig is a 40 körüli férfiak tetszettek :) Szóval ha ő ezt a korosztályt szereti az teljességgel érthető, mert miért választana idősebbet, ha ott van a fiatalabb is, nameg szíve joga :)
2011. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben csak azért, mert jól néz ki, hogy fiatal nője van, egyébként semmi más.

Amúgy szerintem a nők hamarabb érnek, és ez így is marad. Persze ettől függetlenül vannak érett pasik, és éretlen kis libák is, de mondjuk az oviban ha megnézed, a kislány mászik a kisfiúra, kergeti, a fiú meg menekül előle..

Szerintem ez felnőtt korban is így van, és így érhetnek össze, ha van köztük korkülönbség, bár ez a nagyobb átlag, ÉS VANNAK KIVÉTELEK!!

2011. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
14.44es teljesen jól mondod!
2011. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Úgy beszéltek erről mintha nem létezne a dolognak érzelmi oldala. Holott nagyon sok példa van rá, hogy tényleg szeretik egymást. Ahogy sok huszonéves nem tudna beleszeretni egy sokkal idősebbe (pedig a mostani fiatal párja is megöregszik egyszer) úgy sok rá az ellenpélda is,hogy sok huszonéves meg csak ilyen korú férfibe tud beleszeretni. Férfiaknál ugyanígy, vagy szereti a 20-as nőket vagy nem.

Nem mindig minden az anyagiakról szól, baromi sok ilyen kapcsolat van, ahol a pénz nem játszik...

2011. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az én férjem pl. fiatalabb pár hónappal nálam. Szóval nem lehet ennyire általánosítani. Bár tényleg vannak ilyen hirdetések. Talán csinosabbnak gondolják őket.
2011. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!