Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket egy kicsit sem érinten...

Titeket egy kicsit sem érintene rosszúl, zaklatna fel? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Mivel az kerettörténet sok oldalba se férne bele ezért, a rövid verzió.: Barátnőmmel és az az apjával lakom a házukba kb egy éve, itt kaptam munkát, és hogy együtt tudjunk lenni. Viszont az apja havi 30 rugót legombol rólam és semmi látszata nincs ( víz meg áram+gáz) Főtt kaja kb sosincs amikor meg én veszek valamit megcsinálom abból eszik ha nem ízlik neki lepocskondiázza. Mondjuk ez ritka. Az igazán irritáló része mostanában jött elő. Volt egy albérlője aki nem fizetett, azt is mi tartottuk el. Közbe folyamatosan ügyvédhez járt, és tömte bele a pénzt. Trafiktörvény miatt hónap elejétől munkanélküli lett és mondta: Lehet legközelebb a 30 se lesz elég. Szorul a hurok stb. Erre 2 hete tudom meg (barátnőm szólta el magát a faterja EGY nappal előtte szólt ,hogy elmennek.) ,hogy befizetett egy máltai utazásra egy hétre, és ma mentek el családostul. Én meg meglettem bízva, hogy öntözzek etessek kutyát ürítsem a postaládát...

Barátném is csak annyit mondott kibírom mondván sok éve tervezi Amikor meg hangot adtam nemtetszésemnek akkor még én voltam a rossz... Hogy nem az én pénzemből van stb.

Most Szerintetek Jogosan Forr bennem a méreg?, illetve okkal gondolkodom az elköltözésen? Hazaköltözésen? :/



2013. júl. 10. 19:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Jogos a haragod. Én úgy gondolom ki vagy használva, de rendesen.
2013. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Kutyával törődj, a többit meg szard le!
2013. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Költözz azonnal, kutyát addig vidd ha lehet...vagy csak pakolj ki..aztán amikor érkeznek akkor nyomd a kezébe a kutyát, és a kulcsokat...


Ez kész...én léptem vokna akkor amikor ezt megtudtam...

2013. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
hát én elmennék onnan, h üres házba érkezzenek. Legalább a barátnőd melléd állhatott volna...ez elég gáz, költözz el, azért a kutyát járj vissza megetetni de ennyi.
2013. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

Iszkolnék onnan,abszolút kihasználnak,mondhatni a te fejedre nőttek.

Ismerős,nekem is volt ilyen albérlőtársam.

2013. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Azért a barátnőd is rohadt kedves mit ne mondjak. Drágám, holnap repülők máltára locsold már a virágokat légyszi... :D

Nem elég nagy pofon ez nekem? A pofám lesülne, ha a párom ezt tenné velem a megelőző konfliktusok után.

Nem lenne kérdés, hogy mennék. A virágaik dögöljenek meg, a kutyát elvinném, vagy kijárnék megetetni, a leveleik meg vesszenek el, rohadtul nem érdekelne.

A 30 ezer forint nem lenne sok egyébként, ha azt nézem, ha belegondolsz egy albérletben még ennyiből sem jönnél ki. Inkább az visszataszító, ahogy ezt az egészet intézik és ebben a barátnőd is kőkeményen sáros. Én ezen gondolkoznék el keményen.

Azért ha úgy döntesz költözöl, ne felejts el írni a családnak egy sms-t a helyzetről, hagy egye őket a fene... :P

2013. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
egy nagyon buta kérdés: neked ő a párod-barátnőd vagy te is lány vagy és csak egy barátnőd?
2013. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 LeftBehind válasza:
97%
Tipli van amilyen gyorsan csak lehet. Már rég ott kellett volna hagynod őket a francba.
2013. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
ha harmincat legombolnak rólad, és még bosszantanak is, akkor ezzel az erővel albérletbe is mehetnél, és nyugalmad lenne.
2013. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

"egy nagyon buta kérdés: neked ő a párod-barátnőd vagy te is lány vagy és csak egy barátnőd?"


"Após" kulcsszó,és az hogy "anyós,após" kategóriában van,mond valamit???

2013. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!