Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban irritál bátyám...

Egyre jobban irritál bátyám barátnője. Túl reagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem egy olyan kérésem lenne, hogy írjatok meg a véleményt, tanácsot a problémámra.


2 éve össze jöttem Bátyám barátjával.. én úgy gondolom nekik nem volt annyira nehéz mint most nekem, az ellenére, hogy ők egy helyen is dolgoztak de viszont direkt alig voltunk nálunk, hogy ne legyen probléma. Persze tudtam, hogy azért nekik igen kellemetlen helyzet volt.


Viszont most nemrég a volt legjobb barátnőmmel összejött... a b.nőm meg is kérdezte hogy zavarna e ha össze jönnek, én meg azt mondtam, hogy nem.. de belül igenis zavart...


Már jó pár hónapja együtt vannak és egyre jobban irritál a dolog... hallom ahogy szexelnek.. látom ahogy nyalják falják egymást.. Ami elég önzőnek hangozhat most tőlem de már az első nap egyből haza hozta és egyfolytában itt van... 2 utcányira lakik tőlünk és mindig itt alszik.. ami még zavaróbb hogy mindig jön ha kell valami... pld.: megkér hogy csináljam meg a körmét és ha azt mondom nem szol a bátyámnak hogy szóljon rám...


Azt is elég nehéz elviselni, hogy mindenben próbál okoskodni... de olyanokban is amiről fogalma se lehet.. mert honnan tudná, hogy az én mamám (aki őt nem is kedveli) milyen ételt szeret...


Meg már a viselkedése se a régi... mostanában nagyon sokat nyávog meg mindenbe belekevernek... ha csapkodják egymást oda szól hogy szóljak a bátyámra.. ha ép valami nem tetszik neki.. szóljak rá a bátyámra.. stb stb


+ hiába beszélek barátaimról erről mindenki azt mondja hogy majd elmúlik... a párom meg csak kinevet...


Elnézést a szétszortságomért és a lehetséges nyelvtani hibákért de igen zaklatott vagyok, az érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről.... én reagálom túl? egyszer változni foga véleményem vagy így marad? nekem kéne valamit máshogy tennem?


2013. jún. 24. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A bátyád is hibás, ha ezt hagyja.

De a lényeg, hogy ők boldogok. jobb lenne a lelkednek, ha miattad szakítanának?


Bizony az életben sokszor kell elfogadnod olyan embereket, helyzeteket, amik nem tetszenek.

2013. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán az is zavar, hogy nem tudom biztosan, hogy boldog e... eddig mindig "egy éjszakás kalandjai" voltak... majd volt egy b.nője akit tényleg szeretet de az "hátba szúrta" most meg itt van az én volt legjobb barátnőmmel és úgy jöttek össze hogy bátyám 1 hétre rá a b.nőm meg 1 hónapra rá + őt megcsalták és 5 éves kapcsolatból lépet ki... Szerinted van rá esély hogy egyszer örüljek majd annak, hogy ők együtt vannak?
2013. jún. 24. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de a barátnőddel 4 szem közt beszéld meg, hogy mi az amit megengedhet magának veled szemben.

Nekem ez az egész úgy hangzik, mintha 3. testvéretek lenne, aki egymás ellen akar kijátszani. Gyermekded lélek lehet, 20-on alul még elfogadható ez a viselkedés, azon túl meg gáz a csaj, miért barátkozol ilyenekkel?

2013. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert régen nem volt ilyen.. hát köszönöm a válaszaitokat. Jó volt kívülállók véleményét meghallgatni (elolvasni)
2013. jún. 25. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!