Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 1. Az helyes, hogy a férjem...

1. Az helyes, hogy a férjem gyakran ad az édesanyjának igazat még akkor is, ha nincs igaza? 2. Miért viselkednek úgy az anyósok, hogy a menyüket nehezen fogadják el?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ezek jó kérdések, valószínűleg mindig is anyuci pici fia marad.

2, az én párom anyja ugy kezdte hogy az ex jobb volt ( 3x csalta meg fél év alatt). Én 3 éve vagyok vele és egyszer sem léptem félre. Sajnos ez jutott, amig nem kell az anyjával laknom addig nincs baj!

2013. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1. Nem helyes, de azt mutatja, hogy tiszteli az anyjat (de akkor nem tisztel teged vagy azt akinek eppen igaza van?) es nem akarja megbantani meg akkor sem ha epp nincs igaza.

2. Azert, mert eddig o volt az egyetlen no a fia eleteben es eleg nehez ezt feladni es azt elfogadni, hogy a pici fia mas not engedett be az eletebe. Talan ugy erzi, hogy a menye ki akarja turni ot vagy el akarja sajatitani a fiat aki eddig mindig mellette volt es mostantol csak nagyon ritkan fogja latni.


Alltalaban ezek a leggyakoribb indokok, de sok mas is lehet (pl. anyos vagy meny egy harpia)

(Nem vagyok anyos)

2013. júl. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Miért nem fogadják el a menyek az anyósukat? Miért hiszik, ha bármit mond, akkor az rosszindulat?

Legalább annyi rossz meny van, mint anyós.

2013. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

utolsó, van benne igazság, de az én anyósom azért utál mert a családom fele külföldön dolgozik és most felvetettem, hogy mi lenne ha mi is mennénk? ketten kerestünk 200-at itthon ami egy fiatal pár életének beindulásához nem sok pénz.

Egyből én voltam a szemét, mert csak magunknak akartam jót, egy lehetőséget, hogy ne éhbérért dolgozzunk, mert úgy még gyereket se szülnék ebbe a világba. Jött rá a kérdés anyóspajtástól, hogy ugye csak kis időt leszünk kint, utána hazajövünk... a párom mondta anélkül, hogy beszéltem volna erről vele, hogy ő nem akar hazajönni már. Tudom, hogy nehéz egy anya életében az, ha a kisfia többezer km-re megy és nem találkoznak hónapokig, de nem akarhatja azt sem, hogy az élete sehova se haladjon.

Arra akartam kilyukadni, hogy amíg nem jöttünk ki, addig szívta a véremet, most meg nincs pénze a hitelek miatt + többszázezres közüzemi számlák amiket a hó végéig ki kell fizetni a semmiből... (úgyis nekünk kell, még jó, hogy ezért jöttünk ki, véletlenül sem azért, hogy elinduljunk)


mondjátok meg, hogy itt miről tehetek én, miért lennék gonosz meny..?

2013. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

07:42: Azért te vagy a gonosz meny,mert elszakiod a pici fiától az anyucikáját.Inkább mentél volna egyedül külföldre,párod hazaköltözik anyucihoz,te meg csak küldd a pénzt.Karácsonykor meglátogathatod,illetve nyáron párod anyucival karöltve kimegy nyaralni hozzád.

Na ekkor lennél jó meny.


Viccet félretéve,iszonyat amire egy egy fiús anya képes,nekem is kijutott,de legjobb megoldás,ha átnézel felette,had mondja,nekem kb 1 év alatt megunta hogy ténylegesen semmit nem reagáltunk rá.

2013. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen volt, néha még most is ilyen, de már szerencsére kezd leszokni róla. Egyszerű hét év és két gyerek után ráuntam hogy anyucinak mindig igaza van. Közöltem vele vagy meghúzza a határt és felnőtt családos emberként nem pedig anyuka pici fiaként viselkedik, vagy össze csomagol és haza költözik anyu szoknyája mellé, és csak láthatáskor lehet a gyerekeivel, meg fizetheti a gyerek tartást. Lehet hogy az anyja de te meg a felesége vagy vannak jogaid, ne hagyd magad. Elég az anyósok elnyomásából, elég a gyáva férfiakból.
2013. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!