Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondja meg valaki, hogy ebben...

Mondja meg valaki, hogy ebben a szituban mit tegyek? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

barátommal 4hónapja járunk.

Neki most vizsgaszünet van, 3-án szóbelizik, tegnap délelőtt ment el tőlem itt aludt 3éjszakát. Ma nem találkozunk, tanul. De beszéltünk ma és már kérdezte, hogy van-e kedvem átmenni hozzá, mert Ő volt itt sokat, most én következem.

Mondta hogy akár ma is mehetek, vagy holnap vagy holnapután, amikor nekem jó és ráérek.

Mondtam neki, hogy inkább tanuljon hétvégén, mert hétfőn szóbelizik, erre csak mosolygott és mondta hogy tanul, amennyit kell, és a hétvégén velem akar lenni.


Mennék én szívesen, csak nem akarom, hogy rámunjon, félek hogy unalmas leszek neki és megszokottá válik a dolog számára, és már nem fog érdekesnek találni, ha sok időt töltünk együtt.

Meg olvastam a neten, hogy olykor játszani kell az elérhetetlent. Ez mit jelent? Ha hív ne menjek át, vagy mondjam le a talikat? Vagy mit csináljak?


Ki mit tenne? És hogyan kerüljem el, hogy megunjon?


2013. máj. 30. 14:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Napi 24 órát vagyunk együtt,és nem unjuk egymást.Erre varrj gombot.

És nem játszmázok,nem fogadom meg a hülye női lapok tanácsait.


Menj át,vizsga előtti 1-2 nap már úgysem fog az agy.

2013. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

voltam már olyan fiúval, aki mindig keresett kifogásokat a tali ellen, mert megunta hogy velem legyen. Félek, hogy megint ez lesz.

Szeretem a barátomat, és imádok vele lenni, folyton csak vele lennék, de nem akarom hogy uncsi legyen neki az együtt töltött idő.


Amugy a kérdésére, hogy mikor megyek át csak annyit válaszoltam, hogy "most nem tudok biztosat mondani a holnappal kapcsolatban majd megbeszéljük. és azt mondtam hogy mennem kell, mert még dolgom van (családi vállalkozásunkban melózok).

Esténként szoktunk skypeolni, tegnap nem beszéltünk, kiváncsi voltam mit lép. Írt jóéjt smst, és megkérdezte hogy vagyok (mert amikor elment fájt a hátam)


Ma meg a kedvenc kocsimat megtalálta neten és átalakította a képen úgy hogy nekem tetsszen és elküldte a képet. (infós suliba jár, szóval ebbe profi) Azt mondta pihizett tanulás közben és eszébe jutott, hogy szeretem azt a kocsit és meg akart lepni, így alkotott.

Nagyon jól esett. De nem tudom a hétvégével kapcsolatban mit lépjek.


Ki mit lépne? És mit jelent, hogy "OLYKOR JÁTSZANI KELL AZ ELÉRHETETLENT ÉS NEM KELL EGYBŐL UGRANI A PASINAK?"

2013. máj. 30. 14:21
 3/27 anonim válasza:
44%
Sztriptizelj neki, az minden kapcsolatnak jót tesz
2013. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
meg napközben is vagy 5x posztol nekem facen kedves dolgokat, mint régen. és ír üzenetet, holott tanulnia kéne :DD
2013. máj. 30. 14:24
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"Meg olvastam a neten, hogy olykor játszani kell az elérhetetlent. Ez mit jelent? Ha hív ne menjek át, vagy mondjam le a talikat? Vagy mit csináljak?"


Ezeket semmiképpen. A palik utálják a játszmákat.


Legyél egyenes mindig, és érthető. Akkor nem fog megunni.

Ha pedig kér, hogy menjél, akkor nehogy már a bugyuta Cosmo és társai miatt kéresd őt...

2013. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"OLYKOR JÁTSZANI KELL AZ ELÉRHETETLENT ÉS NEM KELL EGYBŐL UGRANI A PASINAK?"


Ez szerintem hülyeség, ha szeretitek egymást, akkor nincs olyan, hogy megunjátok, ha meg nincs elég szeretet, akkor csinálhatsz akármit, úgyis rádun. Mi a párommal 25 éve vagyunk minden nap 24 órát együtt, a munkánkból is ez adódik és a szabadidönket meg szeretjük együt tölteni.


Taktikázni nem érdemes, mert a legtöbbször csak ráfizetés lesz belöle. Amire nem árt odafigyelni, hogy ha a másik kicsit egyedül szeretne lenni, akkor ne akaszkodj rá.


Ha az elérhetetlent kezded játszani, akkor adott esetben nem fogja magát törni érted és keres mást.


Nyugodtan menj át hozzá, ha te is szeretnéd, nem úgy tünik, hogy miattad elhanyagolná a dolgait, ha meg szivesen van veled, és így lazit, akkor csak jót teszel vele.

2013. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

sajnos mindig bedőlök a cosmos, női portálos hülyeségeknek.

de tudjátok mit? szóvá tette, hogy szeretné ha olykor meglepném én is, és örülne, ha csak úgy beállítanék...


nos arra gondoltam, hogy azt mondom holnap sajna nem érek rá, és váratlanul beállítok hozzá és meglepem, ha már ennyire szóvá tette a napokban hogy örülne ilyesminek :)))

bedobom magam, felveszek valami csinibb felsőt, vagy szoknyát egy laza smink (úgy is szereti ahogyan sminkelek és rég volt rajtam smink) és meglátom mit fog szólni :))

2013. máj. 30. 14:31
 8/27 A kérdező kommentje:
14:31es, köszönöm a fantasztikus tanácsot, gondolom neked hiányod van az ilyesmiben, ha másnak ezt tanácsolod, de a szexuális életünk TÖKÉLETES :))) ha pedig hánynod kell ne a gép előtt ülj, hanem húzzál a klotyóra
2013. máj. 30. 14:32
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő ott rontja el, hogy túlbonyolít mindent:

Ha együtt akartok lenni, legyetek!

Ha kicsit már uncsi, akkor legyetek kicsit külön.

Ennyi.

2013. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy te jársz-e egyetemre, de az emberek nagy része vizsgaidőszakban bármire képes, csak tanulni ne kelljen. Én pl. mindig ilyenkor csináltam nagytakarítást. Más a FB-on lóg egész nap, stb. Én mindenféle játszma nélkül azt mondom, hogy a hétfői vizsgája után találkozzatok(már, ha ráérsz és kedden nincs neki másik.) 26N
2013. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!