Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A páromnak beteges a viszonya...

Anya.mano333 kérdése:

A páromnak beteges a viszonya az anyjával. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párom 35 éves és van egy 4 hónapos kislányunk.

Minden nap kötelezően órákat tölt az anyjánál. Reggel ébredés után iszik egy kávét és már megy is.

Ott van délután 2-3 óráig. Együtt főznek, együtt ebédelnek. Nem látják, hogy ez milyen beteges. Nem itthon van a családjával, hanem az anyjával. Ha 10-ig nem ér oda, anyós már magából kikelve telefonál, hogy nem 4-kor akar ebédelni....

Mindig ketten éltek, apukája nincs....az anyja mindenkit elűzött maga mellől a "görény" viselkedésével....se egy barátnő, se senki...ezért ragaszkodik olyan betegesen a fiához....

A párom meg ugrik, mert egyébként azt hallgatja, hogy hogyan siránkozik az anyja, hogy Ő senkinek nem kell, készül is a temetőbe....

Nevetségesnek tartom és mi isszuk a levét....

Amíg a lányunk meg nem született, a páromnak hetente legalább 1 éjszakát ott is kellett aludnia, különben oltári balhék voltak...fenyegette, hogy kitagadja, nem fog örökölni semmit, stb....

Mit lehet ilyenkor tenni?

Én már nem bírom sokáig...:( Pedig a páromat szeretem....



2013. júl. 16. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem dolgozik?

Amúgy a párod egy anyucipicifia, és nem, nem fog változni, megszívtad, kár volt neki szülni!

2013. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez valóban nincs rendjén. Ugyanakkor gondolom ez mindig így volt. Miért egy gyerek után jut eszedbe ezen agyalni? Azt hitted, majd a gyerekkel más lesz? Hát sajnálattal közlöm, hogy nem. Neki első helyen az anyja áll, utána, lényeges lemaradással jöttök ti a lányoddal.
2013. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha a gyerek ELÖTT is ilyen volt, akkor mi a fenének szültél ilyen kapcsolatba egy gyereket? Ennyire azért nem szabad tönkretenni a gyerek életét.


Mit lehet tenni? Elöször is ilyen férfit minél elöbb otthagyni, semmiképpen sem szülni gyereket. Ha meg ilyen hülye voltál, és belementél, akkor vagy eltüröd, vagy elkezdesz önállóan élni.

2013. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Te a no vagy vagy a ferfi?
2013. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én a nő vagyok...

Amúgy nem arra voltam kíváncsi, hogy ki hogyan tud hülyének nézni, hanem találkozott-e valaki hasonlóval és volt-e valami amivel az anyóst meg lehetett győzni, hogy ez így nincs rendjén.

Amúgy igen, a párom dolgozik, de mivel tanár, most épp itthon van. Egyébként munka után oda megy először, aztán jön haza.

(Most is ott van még...)

Eddig nem volt olyan feltűnő, amíg én is dolgoztam, mivel este értem haza és nem láttam nap mint nap ilyen élesen a helyzetet.

Most viszont, hogy itthon vagyunk, rossz ez így.

Kérem, hogy olyanok írjanak, akik értelmes válaszokat is tudnak adni.

A párom is szenved ettől, de úgy érzi, Ő az anyja és ez a kötelessége...

2013. júl. 16. 13:44
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Ja mert a kapcsolat elején nem volt ilyen? DE! Akkor tényleg hülye vagy, hogy hozzámentél! Megérdemled!
2013. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Nos, akkor ket lehetoseged van: vagy lenyeled, vagy valasztas ele allitod.
2013. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Világosítsd fel, hogy ez már túlzás, ez nem kötelessége, sajnos az anyja egy zsarnok, én még ilyennel nem is találkoztam. Jó lenne ha beszélne az édesanyjával, hogy most már neki családja van és azokkal kötelessége eltölteni az idejét, beszéljenek meg heti 1 napot, amikor meglátogatja. Keresni kellene anyósnak valami elfoglaltságot, barátnőket, valahogy meg kellene vele értetni, hogy ez nem természetes dolog, férjednek ideje lenne élnie a saját életét és ha anyós ezt nem érti meg, és csak zsarol, akkor ő nem is szereti a gyeremekét.
2013. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Ebben a helyzetben szerinted mit lehet tanácsolni? Egyrészt azt nem magyarázod be, hogy eddig nem vetted észre, ezt nem lehet nem észrevenni.

Másrészt most már hogy akarod az anyját eltávolítani? Szerintem nem fog menni. Sőt, ha nagyon ugrálsz, majd ő lesz, aki elhagy, és visszamegy anyukához, mert ott minden szép és jó.

Megjegyzem, ezzel a húzásával nem is tolna ki veled, akkor járnál jól, ha megszabadulnál tőle. Csak a gond az, hogy ott a kicsi gyerek...

2013. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Cuccoljatok fel, menjetek hárman anyucihoz. Másnap hívjátok vissza. Harmadnap maradjatok hármasban , és ezt előre mondjátok meg neki.
2013. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!