Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van két fia akik...

A páromnak van két fia akik 19 és 12 évesek. A kicsi fiút most hozzánk akarja költöztetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy a gyerek utál de ha belegondolok, hogy ezentul három főre kellene mosnom, főzni, takarítani kiráz a hideg. Tudom, hogy én vagyok a hibás amiért egy családos pasival élek de ez van. Mit tanácsoltok, belemenjek, hogy a fiú hozzánkköltözzön? 23/L
2013. júl. 12. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
95%
ha ezt nem tudod elfogadni, nem a megfelelő emberrel élsz együtt.
2013. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
85%
nem azért,de hány éves a pasid?60?
2013. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megszoksz vagy megszöksz kategória. Kié a lakás?
2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
80%

23 évesen lehetnél annyira felnőtt - ha már kikezdtél egy pasival, akinek gyerekei vannak - hogy megembereled magad és megpróbálod nem felvenni a kamaszkori szokásos dolgokat.


Ha meg te robbantottad szét a családot, akkor meg ne csodálkozz, hogy utál a gyerek.


Az utolsó szó az apáé lesz, nem a tiéd.


23/N

2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
76%

Ha neked ez kell, hogy 23 évesen más gyerekét neveld akkor nyugodtan menj bele, már eleve ciki amúgy is a történet

21/F

2013. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
92%
Hát moss, főz takaríts rá :) Ez az dolgod, mint ahogy a párodnak is, ez a szülők feladata. Nem kívánságműsor, hogy belemenj-e, ő a gyerek apja, kötelessége nevelni.
2013. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
87%

Mi az,hogy belemenjél-e Te normális vagy? Azért ennyi idősen már több eszednek kéne legyen.

Itt inkább az a kérdés,hogy mondd meg a Párodnak,hogy bocsi benéztem Mi mégsem vagyunk egy pár.Az eszem megáll mit képzelsz Te magadról,hogy majd Te döntöd el,meg a "hideg kiráz" és hasonló hozzászólások. Szegény "Párod"!

2013. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
81%
A tatát cseréld le a 19 évesre.
2013. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem mész bele,te jársz rosszul.Tudtad az elejétől,hogy gyerekei vannak(gondolom),és bárki bármit mond,a gyerek egy szülő életében az első.Minden,és mindenki más csak utána következik.Gondolj bele,hogy ha egyszer olyan fordulatot venne az életed,hogy magadra maradsz a gyerekeddel,és jönne egy férfi,aki közölné,hogy te kellesz,de a gyerek nem,valószínű neked sem esne jól.
2013. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
Nem tata! 39 éves és nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem. Csak a házimunka már így is sok a munkahelyem mellett ahol napi 12 órát dolgozom és este 7-re érek haza.
2013. júl. 12. 21:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!