Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom fia aki 18 éves ma...

A sógorom fia aki 18 éves ma szexuális ajánlatot tett nekem amit persze visszautasítottam de nem hagy békén a kis srác. Elmondjam a páromnak vagy a sógoromnak? De nem akarok veszekedést.

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 17:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon határozottan állítsd le. Esetleg idézz elő direkt olyan helyzetet, amikor előjöhet az ajánlatával, de előtte kapcsold be a telefonod hangrögzítőjét. Miután ez megvan, a legközelebbi találkozáskor a sógorotokkal mutasd meg a felvételt. Majd megkapja a magáét, ne hagyd magad egy "taknyos" kissráccal szemben...
2013. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet. De nem szeretném ha a két testvér haragudna egymásra miattam.
2013. júl. 14. 17:55
 3/34 i hate this world ***** válasza:
75%
Az első válaszoló ötlete valóban jó. Egyébként te hány éves vagy kérdező?
2013. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Én 23 éves vagyok. De nem tudom ez miért számít?
2013. júl. 14. 18:03
 5/34 anonim ***** válasza:
15%

Neked fel sem tűnt hogy azért próbálkozik mert nincs olyan nagy korkülönbség köztetek? Ha lennél 35-45 éves akkor még én is javasolnám hogy szólj a barátodnak, de így szerintem simán adhatnál a srácnak egy kis jutalmat, ne gyerek már

21/F

2013. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó! Nálatok a családban maradt?
2013. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

Azért számít..mert egy 40 körüli nő (amire fondolnék, ha a sógorod fia 18, és altalában nincs nagy korkülönbség a tesók közt), az vagy mar tud egy taknyos gyerek közeledésével bánni, vagy a közeledés inkább ilyen tapasztalatazerzésből adódó.

Mivel közel álltok korban a fiúval komolyabban kell venni. Tehát számít a szituáció megértése miatt a korod.

Nagyon határozottnak kell lenni, és hihetetlenkedni, hogy ezt ő komolyan gondolja-e.

Hogy a férjed unokaöccsével összejönnél-e arról nem is beszélve, hogy megcsalnád a párodat..


Abszurd mit képzelnek magukról a mai fiatalférfiak ( nekem is vannak rossz tapasztalataim)


26/n

2013. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Úhh hát mit gondolsz, kúrv@ vagyok? Nekem van párom akit szeretek, felnézek rá, biztonságban érzem magam mellette. Nem vágyom egy tejfölös szájúra.
2013. júl. 14. 18:16
 9/34 anonim ***** válasza:
17%
Akkor meg minek ez a fölösleges kérdés? Hö ?
2013. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Miért fölösleges a kérdés? Nem bukom a kis taknyosokra.
2013. júl. 14. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!