Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek anyosommal?

Mit tegyek anyosommal?

Figyelt kérdés
Anyosomek velunk elnek (nalunk, nem mi eloskodunk rajtuk) es anyosom egy szetszort, lusta, onzo perszona! Szeretnem ha hamarabb mennenek a tervezetnel ugyanis amiota tudja, hogy elmennek meg inkabb felvette a 'nemtorodom" stilust. Nem csak velunk ilyen hanem a ferjevel is. Tegnap este aposom meselte, hogy milyen almai es vagyai voltak fiatalon (egyedul akart elni egy lakokocsiban roviden) anyosom erre ravagta "Meg megteheted! Addig amig a rezsit fizeted nekem, van etel a hasamba te arra mesz es azt csinalsz amit akarsz". En azt hittem hirtelen a szek melle ulok. Es ezek meg a joindulatu beszolasai. Mar nem birok vele, sem az utanna valo takaritast, sem a szornyu modorat! Mit tegyek, hogy elviselheto legyen amig elmennek?
2013. júl. 16. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy-két hétről van szó, akkor szerintem szorítsd össze a fogas és bírd ki valahogy.
2013. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7-8 hetrol van szo.
2013. júl. 16. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit csinálni. Gondolom már nem kiscsirke anyós, nem fogod tudni megváltoztatni. Após történetével meg nem kell törődni, valamiért mégis ő a felesége. :) Sajnos a családi béke reményében, ki kéne valahogy bírnod!
2013. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úúú, sajnállak! Rossz lehet nagyon. Én már attól is a plafonra mászok, ha após ide jön, és itt tölt pár órát. (Nyomós okom van rá, a viselkedése szörnyű. Pl. azzal ba..tat, hogy "már megint mostál, mennyi vizet pazarolsz!" stb.) Ha vele kéne laknom, inkább kiugranék az ablakon. De persze Te ezt ne tedd. 8 hét? OMG!

Én pl. egyszer úgy látványosan kiborulnék, és a férjemnek mondanám, hogy "a fene egye meg, olyan fáradt vagyok, hogy majd össze esem, és nézd meg, hogy úszik a lakás megint, pedig tegnap takarítottam, nem tudom mások ezt hogy győzik" - de direkt úgy, hogy a kedves mama meghallja.

2013. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A ferjemnek mondtam ezeket, hogy tul sok ez nekem es nem gyozom, foleg, hogy anyospajtas nem csinal semmit csak lopja a napot, mindenkit serteget, elvarja, hogy a ferje "agyba" vigye neki az etelt es a telefonon log egesz nap. De a ferjem mind azt mondja, hogy fo a beke es a nyugalom. Inkabb velem veszekszik mint, hogy nekik egyetlen szoval is kijeletse nemtetszesunket.
2013. júl. 16. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán abból a szemszögből nézve, hogy most milyen sárkány az az anyós, talán a párodnak van igaza, mert ha össze is vesznétek, akkor még jobban pokollá tenné az életedet. Próbálj meg arra gondolni közben, hogy "le vagy sz..a, nemsoká elmész én meg pezsgőt bontok, hahahaaaaaaa"! :)))
2013. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy kibírd még ezt a két hónapot!
2013. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!