Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Veszekedtem anyósommal, kinek...

Veszekedtem anyósommal, kinek kéne bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Anyósom óvónő. Az a típus, aki fél percet nem marad bent tovább, szerinte a szülők csak lepasszolják a gyereket az oviba. Most is panaszkodott hogy milyen sok gyerek lesz az ügyelet alatt, szemét szülők miért nem oldják meg valahogy. Én mondtam hogy biztos dolgoznak, erre ő hogy biztos van nagymama vagy valaki. Na erre eldurrant az agyam és kicsúszott, hogy hát nem lehet mindenki olyan szerencsés hogy a nagymama óvónő, bár mivel nem vállalja fél napra sem a gyereket ezért az ő unokái is ügyeletbe fognak járni.

Erre megsértődött és hazament.


Tudom, hogy nem neki szültem gyereket és nem kötelessége segíteni megoldani a nyarat. De hogy még szidja is az olyan szülőket akik dolgoznak, az kicsit sok volt.


Nekem kéne nyitnom felé?


2013. jún. 12. 22:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mindegy, ki nyit, csak bekesseg legyen a csaladban...
2013. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Sztem anyósod ritka nagy tapló, és jobban járna mindenki, ha keresne másik melót magának.
2013. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Legalább elmondtad a véleményedet, max a hangnem miatt kérnék elnézést, a mondandóért nem. Tulajdonképpen megszól másokat, de ő sem különb..hátha észreveszi magát így. :)
2013. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Valahol mindkettőtöknek igaza van. ő sem a dolgozó nagyikra gondolt. Pont tegnap volt egy kérdés ahol nagyon sokan írták, hogy otthon vannak gyed a második babával, mégis viszik ügyeletre a gyereket. Őszintén én sem értettem miért, lehet ilyenre lett ő is mérges.
2013. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Istenem,az ilyen minek megy óvónőnek......


Megsértődhet,ez van!

Biztos nem jó dolgukban viszik a szülők a gyerekeiket.....

2013. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

De ő is tudja, hogy kik azok a szülők akik dolgoznak. Őket miért kell piszkálni?


Meg főleg az zavart, hogy "majd a nagymama vigyáz a gyerekekre". Ja, hacsak nem olyan mint ő, akivel még 2 óránál többet nem voltak kettesben.

2013. jún. 12. 23:08
 7/32 anonim ***** válasza:
17%

"Istenem,az ilyen minek megy óvónőnek......"


Talán mert szereti a gyerekeket, megvan hozzá a szakmája és ért is hozzá?

Ehhez nem kell annak is hozzájárulnia, hogy a szülőket is szeresse.


Biztos vagyok benne, hogy az anyósod is stresszes, és valószínűleg felhúzza, ha amiatt kell túlóráznia, mert 1-1 anyuka épp pedikűrön van és ezért késik 1 órát. Nem hinném, hogy a dolgozó szülőkkel/nagyszülőkkel lenne baja. Viszont tény és való, hogy sok lusta, nemtörődöm szülő van, vagy olyan, akinek éppen a fodrász fontosabb, minthogy a gyerek az ügyeleten rohadt - az ilyenekre pedig szerintem jogosan mérges.

2013. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

"mert 1-1 anyuka épp pedikűrön van és ezért késik 1 órát."


és te honnan szopod ezt ki?

melyik kisujjadból?

nehéz elhinni hogy tényleg azért marad a gyerek tovább mert másnak nincs nagymama,aki vigyázzon a gyerekre?

én gyerekem speciel azért ott alvós,mert én gyakran 12 órázok a kórházban(ápolónő)anyós kijelentette hogy a gyerekre nem tud vigyázni,mert a másik unokája,és a menye náluk lakik,elég az neki.....

2013. jún. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
22%

Jaj kérdező elveteted a súlykot, a napi 8-9 órás ingyens ovi csak ránk jellemző mert sok gyerek éhen halna megfagyna a havi 100-120 e. ft-n élő családoknál.

Nagyon is sok anyuka használja kia rendszert és paszolja le a nagytesot napi 8-9 óra mert így kényelmesebb mint baszakod'i a gyerekkel.

Anmgliában ezt úgy védik ki hogy napi 3 óra ingyenes az oviban anúgy a szülő dolga megoldani a napokat ott nincs tökölödés mint nálunk.

2013. jún. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

de Angliában megoldott az is h részmunkaidő vagy a cég biztosít ingyen ovit a dolgozóknak

vagy soroljam még mennyivel másabb a helyzet ??


itthon ha nem vállalod a túlórát már ki is rúgnak

számold azt is h nem egyszer 1-1,5 óra csak be a munkahelyre az utazás majd vissza - a 8 óra mellet ez akár +3 is lehet


Kérdező :


mond meg neki h azzal h őket szidja téged is szid hiszen ugyan abban a helyzetben vagy mint azok az anyukák

én is kiakadtam volna de én nem kérnék bocsánatot tőle

2013. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!