Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinááljak? Anyósom...

Mit csinááljak? Anyósom gyűlöl nem tudja elfogadni hogy a fiával vagyok, , , kicsináll . és a párom meg nemtudja mi legyen egyikünkkel sem akar össze veszni.

Figyelt kérdés
Természetesen kiáll mellettem. Mindenben. Hogy tudnám meg szerettetni magam vagy esetleg hogy ne akarja hogy szét menjünk.
2013. júl. 16. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Minimalizáld a kapcsolatot vele, ne gyakran menj látogatóba.


Mi a baja veled, vagyis mit mond?

2013. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát vele lakunk..itt élek a barátommal.. de anyósom felmenekült pestre innen 2 hetente jön haza azt mondta kitúrtam.. meg régen volt 2 beszólásom azthallgatom azóta is.. pl.. ( nem csináll semmit..)) jó már nem bírtam nem vagyok az a nyalizós fajta --... megmondom ..sokat tűrök nem szólok visza már.. szerintem az a baja hogy látja hogy komoly a kapcsolatunk tervezünk babát.. stb..(pl. mondta akkornem lesz az unokája ha tőlem lesz) .. mindenbe beleköt.szinplán utáll.. miért ide tettem ,nem oda.. mindenbe
2013. júl. 16. 22:47
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Akkor el kell költözni az ő háza az ő vára. Egymás agyára mentetek, a távolság megoldaná.Az meg, hogy az ő házába vinnéd haza a kicsit és ez nem tetszik neki, hát bocs de az érthető.
2013. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
persze nem maradnánk akkor itt... ide nem szülnék!!
2013. júl. 16. 22:52
 5/13 A kérdező kommentje:
csak nem értem ennyire utáll?? mit tegyek? adj tanácsot
2013. júl. 16. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél. Én egy évig laktam anyósèkkal ugy hogy kb a napi udvarias 3 mondaton kívül (joreggel, joètvágyat, jo èjszakát) -on kívül csak igen nemmel komunikáltam.de azt is keveset. Ő megfözött én mikor végeztek beraktam a fulhallgatot és max hangeröre a zene....

Igy takaritottam ki a fürdőt meg amit kellett csinálni. Igaz turi hallás károsodást szenvedtem de ez volt az egyetlen megoldás hogy ne idegbajt kapjak. Sose voltam láb alatt, meghallgattam amit magyarázott de véleményt sose mondtam.

2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Étt én csinállok mindent ..Főzök mosok takarítok.. és haza jön szét pakol csak.. és én vagyok a rossz.. mert néha meg mondom a vélemyényem .. de már csöndbe vagyok mert nem akarok ez miatt össze veszni a párommal hogy valami olyat mondok véletlen.. Párom totáll mellettem van.. de nem akaja az anyját se otthagyni.. mi már a köszönési formákat is néha mellőzzük.. ilyet hogy jó étvágyat vagy egyéb.. ellehet felejteni itt..
2013. júl. 16. 23:07
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem azért az alapvető tiszteletet ad meg neki, mert mégis csak felnevelt egy férfit akit a gyerekeid apjának választottál.

Próbálj tűrni amíg nem költöztök el.

2013. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
persze azt meg adom..
2013. júl. 16. 23:13
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Legyél mérhetetlenül kedves. Határozd el, hogy bármit fog mondani,tenni, te mindenben a pártját fogod majd,mosolyogsz.

Fogadd vidáman, kínáld meg mindennel, duruzsolj neki nyalizós hangon. Úgy meg fog döbbenni,hogy az csak na,nem fogja érteni mi történt. Szorítsd össze a fogad és bármi is történjék,egy pillanatra se tűnjön el a mosolyod. Ha ezt kitartóan fogod tudni csinálni, egy idő után bűntudata lesz, hogy utál téged, mikor ilyen kedves vagy vele. Én a helyedben még azt is megtenném, hogy szerveznék ajándékba anyósodnak egy esti programot a férjeddel. vacsora mozi akármi, hogy legyenek kettesben beszélgessenek. Ezek baromi jól tudnak esni egy édesanyának, és ha a te ötleted lesz, lehet elgondolkozik kicsit.

Tudom, hogy nehéz, de ha a párodtól szeretnél babát majd, meg vele élni, muszáj valamilyen jobb viszonyt kialakítanod, ha meg mégsem sikerül, legalább elmondhatod, hogy te erődön felül megpróbáltál mindent.

Jó ötlet lehet még a szembesítés.

Nyugodtan mosolyogva azt mondani anyósodnak:

Én nagyon szeretném, ha jó viszony lenne köztünk,mert tisztellek és becsüllek, a szerelmem édesanyja vagy és fontos nekem, hogy jóban legyünk. Szeretném, ha elmondanád, miért gyűlölsz annyira, mit tettem ellened?


Stb.stb.

Ha normális, akkor nem fog kitérni a válasz elől és esetleg még a végén tisztázni is tudjátok.


Én ezt tanácsolom, legalábbis én ezt tenném a helyedben.

Kitartást!

2013. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!