Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti gyerekkorotokban, vagy...

Ti gyerekkorotokban, vagy akár most éreztétek, hogy egyik szülőtöket jobban szeretitek? A gyerekek így vannak ezzel, vagy csak másképp szeretik a szülőket?

Figyelt kérdés
Én emlékszem, mikor kicsi voltam, kijelentettem, hogy anyát szeretem jobban, és így is gondoltam, mert egész nap vele voltam, nem dolgozott, apa meg folyton külföldön volt. Aztán később apát szerettem jobban, majd eljött az, hogy egyformán és nem tudok különbséget tenni. Csak érdekelne, ez hogy működik a kicsiknél? Mindig anya az első?
2013. jún. 28. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is Anyukámat szerettem jobban. Pedig Apuká is mindig ott volt és vele is nagyon jó a kapcsolat a mai napig is pedig már 29 vagyok de mégis Anyukámhoz sokkal közelebb álltam, nagyon anyás voltam. De persze már igy én sem érzek különbséget, de gyerekkoromban egyértelmüen volt különbség.
2013. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt. Apu mai mapig kint dolgozik immár 23 éve.

Nagyon kevés időt töltött velünk. Vlt , hogy évente csak max. 3x jött haza, és akkor is 3-5 napra.

Egészen 7-8 éves koromig hiányzott, aztán elmúlt.

Mai napi nagyon anyás vagyok, nármikor kiállok mellette, ha igaza van, ha nem.

Mind a kettőt szeretem, de anya.:)

25 éves vagyok, és 27hkm

2013. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Apukám volt mindig is a favorit,szegény Anyukámnak biztos rosszul esett,mert szóvá is tettem,sőt miután elváltak is Apukámhoz kötődtem jobban tiszta lelkibeteg voltam mikor nem mehettem hozzá,majd 18 évesen hozzáköltöztem életem legjobb döntése volt, a mai napig rajongom érte,Anyukámat is szeretem de Apa a minden,pedig 23 éves vagyok már.
2013. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!