Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarnak szétválasztani...

Miért akarnak szétválasztani minket? Kapcsolatotokat, házasságokat anyós/após milyen célból akarja/akarta szétszedni?

Figyelt kérdés

Mi még nem vagyunk házasok. De eléggé nagy kilátás van rá. Sajnos "anyósjelöltem" nem él már, de a nagymama illetve "apósjelölt" akarja széttúrni a kapcsolatunkat azért, hogy valaki otthon rendezkedjen.Most költözünk össze és jó messzire tőlük, érthető okokból. (megszégyenítés, veszekedés, beszólongatás ...) Szerencsére a párom nem fogékony rájuk.Ugyanakkor, még van neki egy másik testvére is (aki tevékenykedhetne, csak hát könnyebb kifogásokat keresni és másra hárítani,) és a párom már közeledik a 30-hoz.


Előre is köszönöm a válaszokat és a tapasztalatokat.


2013. júl. 19. 11:33
 1/4 anonim válasza:
Ha nem fogékony rájuk a párod,akkor nincs gond.Majd megunják,le kell őket sz...rni.
2013. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha messze laktok akkor mi a gond?
2013. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos ez gyakori dolog... Ne foglalkozzatok velük! Sőt..tudod mit? Ha náluk jártok, legyél velük különösen kedves, barátságos, figyelmes,kerüld a veszekedéseket! Hátha így elszégyellik magukat!!
2013. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt, hogy párom húga féltékenykedett, anyját is ellenünk uszította és kitalálták hogy párom teljesen megváltozott mellettem. (Azelőtt a csicskájuk volt.) Mellettem csak sokkal jobb ember vált belőle. Aztán az anyja mondta hogy inkább legyen bulizós, részeges, mint hogy velem legyen, minden erővel szét akartak szakítani. Sajna nem jött össze nekik! :) Jól teszitek hogy távol laktok tőlük, és ez maradjon is mindenképp így, addig lesz nyugtotok!
2013. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!