Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szülei voltak bunkók,...

A párom szülei voltak bunkók, vagy én kezeltem rosszul a dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval a párom (2 éve lakunk együtt szülei másik városban élnek) bemutatott a szüleinek,és a leendő anyósom elkezdett

olyan kérdéseket nekem szögezni,hogy az én szüleim tudják e hogy meleg vagyok?


Erre mondtam hogy persze,már évek óta,és anyós belekötött,hogy hogy-hogy persze?

Nem mindenki veszi ám természetesnek ezt a "veszteséget",mármint hogy a fia szintén férfival él,nem lesznek unokák...stb.


Erre mondtam,hogy szerintem sok olyan heteró párkapcsolatban élő ember van,akik nem akarnak gyereket,konkrétan én is ismerek nem egy ilyet....és a gyerekvállalás a két félre tartozik szerintem,senki másra.....mondtam hogy ezzel senkit sem akarok megbántani,de én így gondolom....


Párom is ideges lett,ő mellettem áll,és a tervezett idő előtt jóval korábban eljöttünk....

Bevallotta,hogy az anyja azt mondta,nagyon ellenszenves vagyok neki,ő viszont erre azt felelte,hogy ő nagyon szeret,és hogy megvan a harmónia köztünk.....



2013. júl. 9. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Akár melegek vagytok,akár nem,ez nem az ő dolga!
2013. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez tipikusan olyan dolog amit el kellett volna engedned a fülled mellett. Lehet ő még nem dolgozta fel, hogy a fia meleg és rád vetíti ki.
2013. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
felnőtt emberként, teljesen normálisan kezelted. A baj az, hogy az anyósok/szülők általában nem azt várják el, hogy felnőttként viselkedj, vagy elmondd a saját véleményedet, hanem azt, hogy kussolj és bólogass.
2013. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Ne vedd magadra azzal van baja (még akkor is ha próbálja nem mutatni), hogy a fia meleg, bárki mással is így viselkedett volna. Te vagy a csúnya gonosz, aki a fiacskájukból meleget csinált. A párod mikor mondta el nekik? Majd szép lassan megbékél amúgy. Leendő apósod milyen?
2013. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ma 22:59


Ez lehet igaz!


Elmondása szerint őt sosem piszkálta ezért,de a barátai közül szinte senkit se bírt.....

2013. júl. 9. 23:22
 6/24 A kérdező kommentje:

"Leendő apósod milyen?"


Ő inkább csendben meghúzódott a háttérben.....nem volt vmi beszédes.

2013. júl. 9. 23:23
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Ne érezd kellemetlenül magad!


Igazából magával a melegséggel lehet gondja,vagy mint már mondták,belül még nem fogadta el a fiát,de szereti,ezért nem akarja bántani,viszont te "senkije" vagy,így rajtad levezetheti a frusztráltságát!


De az is igaz,hogy 1. alkalom volt!


Légy rendes,tisztelettudó,és lehet idővel megkedvel majd!!

2013. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Meglepődtem,hogy (eddig) milyen kulturált válaszok érkeztek!


Ezek szerint ide érettebb gondolkodású emberek járnak,mint a "szex" kategóriába :)

2013. júl. 9. 23:28
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Szex kategóriába többségében tinik járnak, azért olyan eget rengetőek a problémák és a válaszok :D

De őszintén bárcsak megérném, hogy nem lenne ekkora dráma a melegségből, hanem egy hétköznapi dolog lenne, amit nem kell külön bejelenteni, felvállalni, elfogadni. Mindenesetre az én leendő gyerekemnek már nem fog azon fájni a feje hogy Julis helyett Pistát hoz haza.

2013. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
68%
Szerintem minden anyós ha pró kis hibát vesz észre benned, akkor beindul a vére, hogy "boncoljon". Sajnos ezeket tényleg le kell nyelni, mert csak magad alatt vágod a fát, ha emeltebb hangnemben válaszolsz. Amúgy én sem tudtam volna ilyen finoman, és kultúráltan válaszolni. Szerintem ezért etikából egy jelest beírhatsz magadnak ;). Meg fog idővel kedvelni, mert nincs más választása. Lehet, hogy egy világ dőlt össze benne, de ezért te ne szomorkodj, és mérgelődj! Ti élvezzétek, szeressétek egymást, és akkor úgy jó lessz. Amit anyu mond mindig: "szard le mások véleményét, ha neked az a jó, akkor azt csináld, és kész!" Ez egy bölcs gondolat :)
2013. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!