Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parommal tobb mint 2 eve...

Parommal tobb mint 2 eve vagyunk egyutt es a tegnap az edesanyja arra kert, hogy tegezzem. Mit tegyek? [tobbi lent ]

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa ez nekem. Bar sokszor elkepzeltem, hogy mennyivel konnyebben tudnank beszelgetni, ha tegezhetnem. Most viszont megis feszengek meg a koszonestol is. Parom azt mondja, hogy meg egy baratnojet sem kerte erre az edesanyja
2013. júl. 28. 05:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne legyél már ennyire önállótlan. Most mi a kérdés? Tegezd és kész, buksisimi, mehetsz aludni.
2013. júl. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha megkérd tegezd... Biztos, hogynsokáig még bebfog csüszn magázós mondat is, de nincsen azzal gond... Egy idő után átállsz.

Nekem igaz 1, 1,5 év után volt ilyen,kb kellett 1 év, hogy rendesen átálljak, viszont én nem találkozom velük gyakran, olyan 2 havonta...

Attól hogy sókolomot köszönsz esetleg, még myugodtan tegezheted, eleinte, amíg nem szotamhozzá, mindig bíztam benne, hogy reggel vagy este találkozunk, akkor nem fura a napszaknak megfelelő köszönés, főleg,mhogy mindenki felé használom...(nagyszüleim, tesóm, barátaim szüleim)

2013. júl. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Atya Isten, elnézést a botrányos gépelés miatt...remélem érthető azért..uavíásnak nem állok neki, de egy masik válasznak sem, amígfel nem ébredek....
2013. júl. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gömbicica ***** válasza:
24%

szia!

"...Parom azt mondja, hogy meg egy baratnojet sem kerte erre az edesanyja.."

Köszönd meg, és fogd fel ugy, hogy egy jónak igérkező anyós-meny kapcsolat van indulóban.

Ha f. vagy, vedd megtiszteltetésnek.

Nem kell feszengeni ) majd megszokod idővel.

2013. júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ha megkért rá, akkor tegezd:)
2013. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem megismerkedésünk után 1 héttel kért meg ugyanerre az anyósom. Mai napig nem szoktam még meg, Pedig nagyon sokat vannak velünk, várjuk a trónörököst, közbe meg felùjítunk. :D de ha belemerülünk a beszélgetésbe, akkor valahogy elfelejtem, akkor nincsenek gátlások.
2013. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem 6 év után sem kértek meg rá, pedig a szülők összes testvéreit (náluk idősebbeket) tegezek.

Én megtiszteltetésnek venném, bár mi szerintem sosem fogunk tegeződni...

Ez van.

2013. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

A fiam barátnőjét az első találkozáskor megkértem, hogy tegezzen.

Mondjuk fura is lett volna a másik szitu, mert 20 évesek, én meg 36 vagyok, szóval kicsit nevetséges lett volna....

2013. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megértelek, engem félév után kért meg anyósjelöltem, és már úgyis fura volt, kellett pár hét, mire megszoktam, de pl. a keresztnevén még most is ritkán szólítom, azt nem bírom megszokni.

Amúgy a válasz egyszerű: tegezd, a felkérést nem elfogadni nagyon bunkó és egyben gyerekes is volna.

2013. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak ez azert fura,mert en 20vagyok o meg 40 :( azert ez eleg nagy korkulombseg.A szuleim sem tegeztek soha az anyosukat aposukat.Mast aki megkert,hogy tegezzem siman ment.
2013. júl. 29. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!