Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vagyok hivatalos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vagyok hivatalos, egyedül megyek egy távolabbi rokonéra. Pénzt kért a pár, elég ha az adott összeget a menyasszonytáncba dobom csak be és nem borítékban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Én elosztanám. Dobnék a menyasszonytánckor is, meg a adnék borítékot is. Ugyanazt az összeget, amit eredetileg szántam, csak ide is-oda is jusson. Mondjuk legfőképp azért, hogy nehogy megszóljanak a végén.... bár ha a menyasszonytáncnál kártyával dobod be, akkor tudni fogják hogy te adtad.
2013. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Van, aki a menyasszonyi táncba is borítékban dobja. Egyébként az nem árt, ha van nálad, nálunk pl. mindenki menyasszonytáncol aztán amibe legutóbb voltunk, ott derült ki számunkra, hogy nem lesz tánc, csak oda kell nekik adni a pénzt. Mindezt akkor, mikor a szertartásokra indulás miatt már nem tudtunk elmenni boltba,(nem mintha bármi nyitva lett volna a faluba) utána jött a vacsora, már hótt éhesek voltunk, aztán mehettünk a szomszéd városba a tescoba borítékért lóhalálában, nehogy lekéssük az ajádékozást, mert csak az volt nyitva. Mégse nyomhattuk a kezükbe anélkül.
2013. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
2-es vagyok, mondjuk nálunk nincs két variáció, hogy ekkor is adnak pénzt meg akkor is. A menyasszony táncnál adják oda az összeset és kész. (Ha van tánc.)
2013. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha lesz menyasszonytánc, abba dobd bele. Ha meg nem lesz, add oda nekik borítékban.
2013. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én eddig mindig a menyasszonytáncnál dobtam be. De ha az nincs, akkor marad a boríték.
2013. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kérdezd meg a párt, hogy lesz náluk - a legutóbbi esküvőn ahol voltam nem volt borítékozás, mindenki csak a menyasszonytáncnál adta a nászajándékba szánt összeget.
2013. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen az, amikor "borítékban" adod? Mármint a boríték szó fogalmát ismerem, csak felénk úgy szokás, hogy amikor megkezdődik a menyecsketánc, akkor a menyasszony és vőlegény édesanyja közösen fognak egy kosarat. Ahogy családonként mindenki megy egy-egy táncra, az ajándékba szánt pénzt a kosárba dobják (borítékba csomagolva, hogy tudja a pár kitől kapta).

Beavattok milyen amikor "kétfelé" kell adni a pénzt?

És milyen amikor nincs menyecsketánc? Voltam olyan lagziban, ahol hatalmas pocakkal is ropta az ara... :-)

Vagy ez mitől függ egy párnál hogy van-e vagy nincs?!

2013. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!