Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Megengednétek ezt a...

Szülők! Megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés

19 éves làny vagyok. Nem iszom, nem jàrok el bulizni, koncertezni. Ifjúsági gyülekezetbe járok.


Van a belvárostól pár km-re egy telkünk, amin egy pici faház van. Alig használjuk / járunk ki ide. Eszembe jutott a napokban, hogy jó lenne itt -az elkövetkezendő hetek valamelyikében- egy 'partit' csinálni. Nem sok embert hívnék (fejben meg is van, hogy kiket). Nem az az ivós, lerészegedős 'buli' lenne. Nem szeretnèm leírni, hogy mit csinálnánk ott, mert félő lenne, hogy rám ismernének.


Lényeg a lényeg. Nagyjából 17:30-23:00-ig gondoltam ezt az egészet, egy szombati napon.


Szülők! Ti mit szólnátok ehhez? Rossz ötlet ez?


19l



2013. jún. 22. 23:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vallási témájú parti lenne? Én megengedném, ha nem gruppenbe torkollna a parti.
2013. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
Keresztet égetnétek fehér csukjában?
2013. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem is kell leírni, eltudjuk képzelni milyen lehet az a szűz felekezeti party, mindenki egymásnak esik
2013. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
persze, azért van általában a nyaraló, hogy ott jól érezzük magunkat :)
2013. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
csak szülői felügyelet mellett,az én telkemen nincs szektázás
2013. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem vallásos 'buli' lenne. Egy vallásos srác lenne ott, ha eljönne. 18-9-31 éves korosztályròl lenne szó, kb 7-8 fővel. Leginkább férfiak társaságában.
2013. jún. 22. 23:27
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
19 évesen, vagy idősebben azt csináltok, amit akartok, feltéve, hogy nem terhesség, nemi betegség, drogtúladagolás, alkoholmérgezés, boncasztal a vége.
2013. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
meg engedném azzal a feltétellel, hogy benézhetek a buliba egy kis időre minden rendben van e. Ja és nem rossz ötlet, fölég hogy ismert barátokról van szó. Meg azért már elég nagy lány vagy! De azért kicsit így titokzatossá tetted hogy nem írod meg mit csinálnátok mert rád ismernének... ki??? miből?? ez kicsit így fura ez teszi az egészet bizonytalanná, nem kellett volna ezt így misztifikálni, :) bulit rendezel a telken pár barátoddal és kész, esztek isztok mértékkel oszt jól van , talán vízipipáztok is ... csak vigyázatok egymás testi lelki épségére :)
2013. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Ugyan! Nem iszom, nem is használok drogokat. Nem is akarok! Sajnos láttam, hogy mire képesek a drogok. Köszönöm, nem kérek belőlük!

Az alkohollal is így vagyok. Már csak elvből sem (különben is: gyógyszert szedek).

Szexről szó sem lenne, mert minden srácnak, akit elhívnèk van baràtnője (ráadásul tisztában vagyok, hogyan kell biztonságosan szeretkezni).

2013. jún. 22. 23:39
 10/36 anonim ***** válasza:
98%
Most nem azért, de csak nekem fúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mit tervez ott a kérdező? :D
2013. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!