Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért mindig az Anyóst szidját...

Miért mindig az Anyóst szidjátok? Miért nem látok olyat hogy az Após a rossz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 14:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egyik apóssal sem volt semmi bajom, volt aki jó arc volt, volt aki csendes. Anyósoknál 1 volt, aki tényleg nagyon kiakasztó volt.
2013. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt szívből utálom!!!

A fiuktól van egy gyermekem, aki 2 éves, ennek ellenére ok nélkül meggyanúsítottak, hogy nem tőle van. Amíg szülni voltam, önkényesen beköltöztek a házamba! Az én házam, nem közös a fiukkal. A gyerek szülinapjáról elfeledkeznek, se karácsony, se semmilyen más ünnep. Soha egy csomag pelust vagy egy gombóc fagyit nem kapott tőlük.

Mégis engem kritizálnak, hogy mocsokban élünk, nem foglalkozom a gyerekkel. Nálam a padlóról lehet enni, ők meg penészes lakásban élnek, ahol se áram, se gáz, se víz, és alkoholisták... Szóval nekem egykutya mindkettő.

2013. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában a fiús anyósokra van panasz, az apósra azért nincs, mert nem foglalkozik ilyenekkel, nem érdekli a cirkusz, vagy ő is be van állítva ilyenkor a sarokba.
2013. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

speciel nekem már nem él az apósom, nem is ismertem sajnos

az anyósomat sem szidom, jó fej, szeretjük egymást, nem bunkó és minimálisan szól bele csak az életünkbe, akkor is csak azért, mert jót akar és nincs hiszti abból, hogy nemet mondunk :)

2013. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Após nem sokat zavar, nem szól bele semmibe, nem irányít, finomat főz, jó dumája van.


Exapósokkal se volt bajom, egyik kifejezetten jó fej volt, egy másikkal is csak annyi bajom volt, hogy túl hideg, kimért, szótlan volt, bár ahogy megfigyeltem mindenkivel így viselkedett. És tulajdonképpen rendes volt velem.

2013. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Valszeg az az oka, hogy a borzalmas anyósoknál többnyire az anyai ösztönnek egy eltorzult-elfajzott-visszamaradt változatával állunk szemben - és hát ez valamiért nem jellemző az apósokra, az apósok általában képesek normális módon leválni a lányukról-fiukról, tudomásul venni, hogy egy felnőtt gyermek az egy másféle kapcsolat, másféle gondoskodás. A rossz anyósnak viszont alapvető kényszerképzete, hogy a saját gyereke nélküle életképtelen, és ő tudja a legeslegjobban (a gyerekét saját magát is beleértve, még nála is jobban) hogy a gyerekének valójában mire van szüksége ... ez a téves eszme tesz valakit rossz anyóssá többnyire.
2013. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

nálunk le van osztva a jó és a rossz szerep.

az anyós , az aki nyíltan kimondja a dolgokat, fúr ahol tud, az após, meg jópofizik, de a hátam mögött még rosszabb.

utálom mindkettőt.

De sajnos a lányukat is ellenem hangolják, ez a családi gyűlések fő mondanivalója, ezért egyre jobban távolodok tőle is.

2013. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mindegyik válasz tetszik de 1et kiemelnék:


-"Általában a fiús anyósokra van panasz, az apósra azért nincs, mert nem foglalkozik ilyenekkel, nem érdekli a cirkusz, vagy ő is be van állítva ilyenkor a sarokba."


Ez nagyot szólt :D


Ebből is látszik,hogy mi Nők/asszonyok túlkomplikálunk mindent.


Arra gondoltatok már,hogy vajon ti milyen Anyós lesztek?

2013. júl. 30. 14:48
 9/23 A kérdező kommentje:
4év alatt nekem nincs bajom se az anyóssal se az apóssal (még :D )
2013. júl. 30. 14:51
 10/23 anonim ***** válasza:
Kérdező (#9) nekem sincs, az ex anyós-apóssal is kijöttem, a jelenlegiekkel is jó a kapcsolat... na de anyám... az 6 borzalmas anyóssal ér fel egyszerre, és végül is ő is anyós, csak a zasszonyé:)
2013. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!