Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Olyanok történetét várom, akik kiléptek egy kapcsolatból, de az anyagi helyzetük miatt kénytelenek voltak hazaköltözni a szülői házba. Milyen volt a szakítás? Hogy fogadták a szülők? Egyenesbe jött-e az életetek azóta?

2013. júl. 25. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elköltöztem a kisfiammal a férjemtől, de csak Anyukámhoz és az akkori férjéhez tudtam menni. Pár hónap után eléggé feszültté vált a viszony emiatt, mert Anyut nagyon zavarta, hogy ott vagyunk. Ez az időszak nagyon nehéz volt. Szerencsére csak 2 évig tartott, mert megismertem a mostani férjemet, és hozzá költöztünk. Mondhatom, hogy egyenesbe jött az életem, 13 éve együtt vagyunk, született egy közös gyerkőc is, a nagyobb gyermekem meg a férjem jól kijönnek egymással, nem is alakulhatott volna jobban:)
2013. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennek igazán örülök. Nálunk a problémák ott kezdődnek,hogy túlságosan naiv vagyok és mindent elhittem, amit a párom mondott. Több éven keresztül én szinte én tartottam el. Ha kellett én vettem fel hitelt (ő bar-listás volt), ez volt életem legnagyobb hibája. Van egy kis házam (vagyis még a banké, szabadulni nem tudok tőle, meg igazán nem is szeretnék), de annyira tönkre mentem az évek során, hogy jelen pillanatban egyedül tuti nem tudnám fenntartani. És hát a két éves fiamra is gondolnom kell. Más megoldást nem látok, csak azt, hogy hazaköltözök egy időre a szüleimhez. De mit csináljak a házzal addig? Albérlőt keresni mai nem fizető világba vagy addig álljon üresen? Tanácstalan vagyok. És félek hogy a közösen felvett hiteleket is egyedül nyöghetem.
2013. júl. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!